24 июня 2018, Вс | 23:48
День изобретателя и ...
Все праздники сегодня
1 USD = 26.24 грн.
1 EUR = 30.56 грн.
Конвертер валют
 
(067) 919-34-20, (097) 886-31-01, (093) 775-50-84
смотреть на карте
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame


Задать вопрос:


Новости

Благотворительный концерт в Белоцерковском доме-интернате

Добавлено: 2017-07-26 10:31:24 | Коментариев: (0)

25 липня відбувся благодійний концерт у Білоцерківському дитячому будинку-інтернаті за ініціативи активу ГО "Фонд громади Білоцерківщини", у місті добра і краси - стародавній Білій Церкві, відбувся міні, проте подвійний святковий івент для діточок, що потребують уваги, тепла та простого щирого слова. Святкові зустрічі відбулися в двох місцях: Білоцерківському дитячому будинку-інтернат для дітей з особливими потребами та центрі соціальної реабілітації «Злагода».
Програма була цікавою, на кожному міні-концерті запалювали на сцені (а то й просто на подвір’ї), співали пісень, танцювали, даруючи дітям свято, зіркові гості: талановитий хореограф і співак, переможець проекту «Танці з зірками» - Сергей Костецкий, продюсер, композитор, аранжувальник - Алексей Сагаловский Алексей Сагаловский, юні дарування - лауреат міжнародних і всеукраїнських фестів, акторка, телеведуча дитячої програми «Школа Мері Попінс» на Першому національному - Катруся Баліцька та її не менш обдарована сестричка - Ліза Баліцька, золотоволоса красунечка, фіналістка проекту «Голос Діти» із команди Потапа - Nastia Baginska, вели захід незрівняні ведучі - Victoriya Karmazin Burlaka та Дарья Билашенко.
Мета заходу - соціалізація дітей з особливими потребами, адже вони - повноцінні члени суспільства і заслуговують на однаково дружній світ. Приємно робити добрі справи у колі однодумців, адже всі виклалися на повну, залишивши часточку своїх сердець кожній дитині, які так потребують уваги, любові та піклування. Ото ж ми, команда ГО "Фонд громади Білоцерківщини": Nadejda Karpenko, Артем Зайцев, Oleg Ivanchuk, щиро-щиро дякуємо всім, хто долучився до організації даного заходу: талановитим друзям-артистам, креативним ведучим, однодумцям і просто гарним людям: Viktor Sharavara, Руслан Соловйов, Alesya Karpenko, Руслан Корлыханов, Ольга Бабій, Tatyana Balitskaya, Максим Багінський (Maxim Baginskiy), Kopulov Andrey, а також інформаційним друзям: ГУРТ: Портал суспільно активних громадян, Український форум благодійників, Громадський Простір, Наши Слухи - Villi Frost, «Громадська думка» - Валентина Храбуст, «Майдан Брок» - Bohdan Yaremenko, радіостанції «Radio.Net» - Наталия Челнокова Вереснева, ну і звичайно ж найпопулярнішій всесвітній мережі - «Facebook».
Ось так, разом, об’єднавшись ми створили ланцюжок добра і влаштували святкові зустрічі для діток з особливими потребами, під час яких, не лише діти, а й дорослі, отримали гарний настрій, чудові враження і багато позитиву, а найкращим подарунком для нас було бачити щирі усмішки на обличчях діточок, а це головне, враження незабутні! TO BE CONTINUED!..


 Отзывы:


Нет отзывов

Оставить свой отзыв

Оставлять отзывы и комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
Войти | Зарегистрироваться
 
По вопросам размещения рекламы,
регистрации в каталоге предприятий,
созданию и продвижению сайтов
belca@belca.com.ua