09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Б. Хмельницького, 26
(0456) 39-10-16
(067) 500-45-17, (050) 970-33-55
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

мольберти та полотна


мольберти і полотна Біла Церковь

Художник завжди в пошуку підходящої натури, відшукавши цікавий пейзаж або відповідну модель можна сміливо приступати до роботи. Але для того, щоб працювати було зручніше потрібно купити мольберт і полотно для малювання. За цими товарами сміливо можна йти в лавку у Панікаровской розташовану в місті Біла Церква . Тут можна придбати мольберт , купити полотно та інші товари для власних творінь, по найдоступнішим в м. Біла Церква цінам.

Для малювання панорамних картин потрібно купити мольберт , зручний і міцний, адже зручність при роботі це головна умова. Мольберт варто підбирати строго індивідуально, орієнтуючись на власний ріст і інші параметри.

Витратні матеріали, такі як полотна , також необхідні завжди. Найбільший вибір подібного товару в місті Біла Церква можна знайти в лавці у Панікаровской. Творчі люди міста Біла Церква , будь то професіонали або тільки початківці художники, неодмінно повинні відвідати це місце, тут можна купити все, що потрібно для зручної і цікавої роботи.


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова:
Відгуки

  • Юлия 23.03.2014 21:45
    Магазин просто рукавичка натхнення зайшла вибрати декілька серветок для декупожу,а вийшла з сотнею ідей.Всім раджу сходити на мастер-клас до м-ну Лавка в Панікаровської,Обслуговуючий персонал чудовий завжди допоможуть підскажуть,Дякую!!! Oтветить


Оставить свой отзыв

Оставлять отзывы и комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
Войти | Зарегистрироваться


Защитный код:


 
По вопросам размещения рекламы,
регистрации в каталоге предприятий,
созданию и продвижению сайтов
(0456) 30-90-50, (097) 771-50-86
belca@belca.com.ua