24 июня 2018, Вс | 23:52
День изобретателя и ...
Все праздники сегодня
1 USD = 26.24 грн.
1 EUR = 30.56 грн.
Конвертер валют
 


В м. Біла Церква буде проведено День аеромобільних військ України

Добавлено: 2017-07-31 09:44:57 | Коментариев: (0)

В Білій Церкві до Дня аеромобільних військ України 02 серпня буде проведено яскраву концентну програму, а також видовищні показові виступи десантників та розвідувальників.

На глядачів чекають: демонстрація навиків професіоналів військової десантної та розвідувальної діяльності, дефіле оркестру Збройних Сил України, виступи оркестрів 44-ї окремої артилерійської бригади м. Тернопіль та аматорського вокально-інструментального гурту «254» Військової академії м. Одеси.

«Неіснуючих завдань немає – говорять десантники. Тихо прийшов – тихо пішов – говорять розвідники» - головний девіз українських військових (відео щодо навчально-практичної діяльності десантно-розвідувальних військ України можна дивитися тут:

https://www.youtube.com/watch?v=cz2JqQjBans

https://www.youtube.com/watch?v=Xh82COQP_u4

Сьогодні воїни-десантники та розвідувальники викликають повагу і захоплення, як у старшого, так і у молодого покоління. Вони там, де найбільш небезпечно, де потрібний високий бойова вишкіл і відмінна фізична підготовка, самопожертва і відвага.

Головним завданням заходу є популяризація служби в десантно-розвідувальних військах серед молоді з метою їх військово-патріотичне виховання.

Запрошуємо мешканців та гостей м. Біла Церква відвідати це дійство, яке відбудеться 02 серпня, в середу, на площі біля БРУМу, початок о 16.00 год.

Захід проводиться за ініціативи Військової академії м. Одеса, 1129-го окремого Білоцерківського зенітного ракетного полку, за сприяння виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, Білоцерківської районної державної адміністрації, Білоцерківської районної ради та Білоцерківського об`єднаного військового комісаріату.

Місце проведення: 
площа біля БРУМу
Дата анонса: 
 2017-08-02


 


Отзывы:


Нет отзывов

Оставить свой отзыв

Оставлять отзывы и комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
Войти | Зарегистрироваться
 
По вопросам размещения рекламы,
регистрации в каталоге предприятий,
созданию и продвижению сайтов
belca@belca.com.ua