Ласкаво просимо на сайт міста Біла Церква!
 
09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Росьова, 17
(456) 30-71-25
(098) 800-28-80, (098) 605-92-96
Ресторан, Готель __________
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Кейтерінг

Ви хочете влаштувати грандіозний банкет у власному заміському будинку, на відкритому повітрі, теплоході або в будь-якому іншому оригінальному місці, але при цьому хочете, щоб столи ломилися від кращих закусок, сервірування була вишукана, а обслуговування доведене до професійного рівня? Тоді Вам знадобляться кейтерингові послуги, замовити які у м. Біла Церква можна у нас.

Банкет

Основна перевага кейтерингу в тому, що для свята можна пристосувати будь-яке місце і провести банкет, як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Довіривши турботи з підготовки та обслуговування банкету, Ви отримаєте професійний ресторанний сервіс.

 
Оригінальне меню

При замовленні подібних послуг у нас в м. Біла Церква, ми допоможемо підібрати оригінальне меню, що складається з самих різних страв. Наші кухарі втілять будь-які ваші побажання, використавши всю свою майстерність.

 
Підготовкою заходи і розміщенням гостей

Для виїзних заходів надається весь набір посуду, столових приладів і меблів, а значить, співпрацюючи з нами, Ви зможете забути про всі клопоти, пов'язаних з підготовкою заходу і розміщенням гостей.

 
Підготовка церемонії і прикраса святкового столу

Ми допоможемо з підготовкою церемонії і прикрасою святкового залу або відкритого майданчика. Для декорування використовуються різні дизайнерські прикраси, що дозволяють прикрасити свято відповідно до його тематики.

 
Зателефонуйте до нас ...

Для того щоб дізнатися додаткову інформацію про послуги, достатньо просто зателефонувати до нас в м. Біла Церква і ми відповімо на всі Ваші запитання. Кейтерінг від ресторану « Шалет » - це вишукані страви, відмінна сервіровка, ввічливий обслуговуючий персонал і безліч інших корисних і важливих послуг.

 

Ключові слова: