Ласкаво просимо на сайт міста Біла Церква!
 
09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Росьова, 17
(456) 30-71-25
(098) 800-28-80, (098) 605-92-96
Ресторан, Готель __________
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Заходи

Комплекс « Шалет » розташований у м. Біла Церква, гостинно відкриває для Вас двері і пропонує ексклюзивні послуги з проведення різноманітних урочистих заходів. Наші святкові зали відмінно підійдуть для будь-якого торжества, а авторський підхід дозволить зробити свято яскравим та незабутнім.

Корпоративи

У нас можна провести заводний корпоратив, до Ваших послуг вишукано оформлений святковий зал і відмінна кухня. Корпоративне свято, проведене у нас, гідно підкреслить статус вашої компанії і подарує всім гостям незабутні відчуття щирих веселощів.

 
Проведення весіль

Якщо Ви хочете відсвяткувати весілля, то кращого місця в м. Біла Церква Вам не знайти. Церемонію можна провести як у весільному залі, так і на відкритому повітрі, на березі річки Рось, що зробить свято ще більш романтичним і неймовірно красивим. А ще, ми можемо запропонувати розкішний номер для молодят і підібрати номери для всіх гостей які приїхали здалеку.

 
Відсвяткувати ювілей

Потрібно відсвяткувати ювілей і Ви шукайте місце здатне підкреслити статус ювіляра ? Замовте свято у нас, і ювілей буде проведений на гідно високому рівні, так, що кожен з гостей надовго запам'ятає це торжество.

 
Проведення урочистості

Ви можете звернутися до нас для проведення будь-якого іншого торжества. Ми завжди зможемо запропонувати Вам незрівнянну атмосферу Французького Провансу, вишукану кухню і оригінальний підхід до будь-якого свята.

 
Авторські вечірки

Авторські вечірки, замовлені у нас - це феєричне шоу, здатне здивувати і порадувати кого завгодно. У нас немає шаблонних рішень, і до кожного замовлення ми ставимося індивідуально, втілюючи всі побажання наших клієнтів.

 
Ми чекаємо Вас...

Якщо Ви втомилися від нудних свят і передбачуваного підходу до проведення урочистостей, ми чекаємо Вас в готелі -ресторані « Шалет » м. Біла Церква. Для нас немає нічого неможливого, і ми завжди готові подарувати Вам незабутнє свято, здатний подарувати максимум веселощів і радості.

 

Ключові слова: