09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Гординського, 2а, ТРЦ "Вега" (4 поверх)
(098) 333-27-77
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Головна

Перспективний і популярний, серед городян і в окрузі, "Атлант спорт" в м.Біла Церква, голосно заявив про себе. Всебічно розвинений центр в Білій Церкві, де - спорт в пріоритеті, відкритий для всіх.


Прагнення жителів м.Біла Церква потрапити в спорт клуб "Атлант Спорт", велике, більшість воліє поліпшити фізичні здібності, придбати гарні форми, знизивши вагу і підкачав м'язи.


Фахівці - тренера, зі знанням справи, нададуть тренерські послуги з спортивній підготовці дівчатам, юнакам, людям солідного віку, підростаючому поколінню. Престижний Атлант Спорт клуб запрошує бажаючих, відвідати клуб і замовити послуги.

 

Спорт клуб "Атлант Спорт" 

 

м. Біла Церква, вул. Сквирське шосе, 230 ТРК "Росія" (2-й поверх)

 

 

 

м. Біла Церква, вул. Гординського, 2а ТРК "Вега" (4 поверх)

 

 
Ми пропонуємо:

 

Тренажерний зал

У Білій Церкві очікує своїх відвідувачів далеко не один Тренажерний зал, але не в кожному з них прихильникам здорового і рельєфного тіла можуть допомогти поліпшити фізичну форму.
 
Кардіозона

Тренажерний зал Атлант спорт знаходиться в Білій Церкві, який оснащений новітніми тренажерами і всім необхідним інвентарем для занять. Сам зал розділений на кілька зон: є Кардіозона і зона вільних ваг.
     
Персональний тренер

Бути здоровим в наші дні не тільки корисно, а й модно! Останнім часом одна тільки Біла Церква може похвалитися безліччю спорт залів і фітнес центрів. А міста побільше і зовсім рясніють ними.
 
Індивідуальні та групові програми

Тренажерний зал Атлант Спорт в Білій Церкві пропонує своїм клієнтам як групові, так і індивідуальні тренування. Все в залежності від ваших побажань!
     
Масажний кабінет

Масаж завжди вважався лікувальною процедурою для людини. Після занять фітнесом просто спортом, для відновлення і доданню мязам еластичності, застосовують
 
Солярiй

Біла Церква - місто з великим рухом і активним життям. У Білій Церкві стоянка необхідна, так як безпека транспортних засобів дуже важлива.

Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: