09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Шевченка, 120
(097) 391-16-35, (066) 382-47-99
дивитися на карті

Головна

Сучасний клінінг - це широкий спектр послуг з очищення територій, прибирання внутрішньої частини приміщень і очищення фасаду, орієнтований як на комерційні та промислові підприємства, так і на приватних клієнтів. Всі необхідні послуги даного типу, в м. Біла Церква, Києві та Київській області надає клінінгова компанія «Генерал».

Ви можете замовити у нас послуги з регулярного і сезонного прибирання різних комерційних, виробничих побутових і громадських об'єктів, вивіз сміття, санітарні прибирання та багато іншого. Ми використовуємо сучасне технічне забезпечення, засоби очищення та гігієни від кращих виробників. Кваліфікований персонал відмінно навчений і може впоратися з будь-якою поставленою задачою. Ми постійно вдосконалюємось і прагнемо пропонувати все нові послуги, підвищуючи рівень власних навичок і умінь.

Клінінгова компанія «Генерал » розташована в м. Біла Церква - це Ваш надійний помічник, що дозволяє забути про те, що таке прибирання і при цьому вигідно заощадити. Клінінг замовлений в нашій компанії - це демократичні ціни, професійний підхід, найширший вибір послуг та індивідуальний підхід до кожного клієнта.


Ми пропонуємо:

 
Прибирання офісів

Від чистоти і доглянутості офісу залежить не тільки рівень комфорту Ваших співробітників, а й думка клієнтів і партнерів про Вашу компанію, а значить нехтувати клінінговими послугами не можна.
 
Прибирання квартир

У Вас не вистачає часу на домашні клопоти і прибирання? Не біда, достатньо просто замовити якісний клінінг в нашій компанії і Ви отримаєте оперативну допомогу та послуги з прибирання у вашій квартирі.
     
Прибирання приміщень

Компанія «Генерал» спеціалізується на надання клінінгових послуг та прибирання побутових, технічних, виробничих і громадських приміщень в м. Біла Церква, Києві та Київській області.
 
Прибирання територій

Всі види прибирання території в м. Біла Церква, Києві та Київській області можна замовити в нашій компанії. Ми пропонуємо професійний клінінг за доступною ціною.
     
Мийка фасадів

Якщо Ви не хочете щороку витрачати значні суми на реставрацію і просто підтримувати фасад в ідеальному стані, Вам варто звернутися в нашу компанію.

 


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: