09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Славіна, 3, (р-н Критий Ринок)
(067) 144-41-13, (050) 256-84-80, (097) 080-55-75, (093) 578-43-31
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Головна

Інтернет магазин "Грамотей" надає свої послуги та рівні можливості покупок в роздріб і оптом. іни не залишать вас байдужими. Переоцінити значення книг неможливо, а переплатити цілком реально.

У нашому магазині ви можете знайти книги за такими розділами як:

Література для школярів

Література відіграє важливу роль у світі пізнання, сучасному школяреві вона просто необхідна. У нас ви знайдете безліч шкільних підручників, яка допоможе їм на їхньому шляху.

 

Дитячі книги

Читати дітям казки улюблене заняття дорослих, саме тому в представленому у нас різноманітті дитячої літератури ви знайдете те, що вважаєте за потрібне.

 

Зошити для підготовки дитини до школи

Ваша дитина готується піти в перший клас? Це один з найважливіших кроків у житті людини. Що дозволить йому зробити перші кроки? Звичайно ж, вміння писати і читати. У цьому вам допоможе асортимент зошитів підготовки до школи.

 

Иноземна мова

Одне з найбільш корисних знань у світі - це мови. А який хочете знати ви? Збільшіть свій словниковий запас завдяки нашим посібниками та книгам!

 

Навчальні посібники

Навчальні посібники вже чекають Вас, що б допомогти вам скласти іспит. Так, так! Саме у нас Ви знайдете різноманітні завдання по підготовки до ЄДІ і ДПА.

 

Таблиці та комплекти наочності

Процес навчання у будь-якої людини прискорює наочність. Це допоможе ваше дитині зробити пізнання світу не тільки корисним, але й захоплюючим.

 

Щоденники

Пам'ять дуже не досконала, тому для запису щоденних нотаток вам може знадобитися така не замінні річ як Щоденник.

 

Енциклопедії

У кожного поважаючого себе людину на столі повинна бути енциклопедія. Це ваш друг і товариш на той випадок, якщо ви чогось не знали або просто забули.

 

Художня література

Не дарма кажуть, що найкращий подарунок - це книга. А найкращу книгу Ви може вибрати у нас з чудового асортименту художньої літератури.

 

Класична література

Ф.М.Достоевский, Л.В.Толстой, М.В.Гоголь. Без класики, як кажуть, нікуди не дінешся. Великі знання укладені в чудових книгах, які представлені Вам в нашому асортименті.

 

Поезія

Рядки складаються в вірші, що може бути краще? Поезія - велике надбання романтичної душі. У нас кращий вибір сучасної та класичної поезії.

 

Проза

Проза є міцним і віковим спосіб викладу думок. Саме у нас Ви можете придбати кращі твори, які давно хотіли прочитати.

 

Сучасна література

Книга показує пороки суспільства в наш час. Обличающая, зачаровує і шалено захоплююча сучасна література.

 

Фантастика, містика

Що заворожує уми мільйонів? Звичайно ж, фантастика і містика. Уразите свою уяву небаченими світами.

 

Детектив

Для любителей таинственных историй в нашем ассортименте, так же представлены детективы. Этот жанр настоящее открытие в литературе для тех, кто любит поразмять мозги.

 

Історичні романи, повісті, описи

Людини фарбують його коріння. Знання своєї культури і народності, в будь-якому місці і в будь-який час, було найпочеснішим. Література, представлена в цьому розділі, допоможе вам краще розібратися в етнології.

 

Народні

Купити книги про пригоди, бажання багатьох людей. Відчуйте себе героєм, які вчинили не один подвиг.

 

Афоризми, притчі, легенди, міфи

Афоризми, легенди, притчі і міфи. Цей розділ дасть Вам шанс розділити переживання наших предків.

 

Купити книги оптом і в роздріб. Біла Церква місце, де кожен знайде книгу для себе і своїх близьких. Тільки у нас велика різноманітність літератури. У Білій Церкві кращі ціни та сервіс. Наш сайт допоможе Вам зробити грамотний вибір.


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: