(050) 383-55-86, (066) 032-89-59, (096) 687-14-24
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Головна

Чистота є основоположним фактором успіху кожного приміщення. Зовнішній вигляд так само важливий як і внутрішній зміст. Тому сьогодні так затребувані послуги з прибирання сміття, миття вікон, оформлення фасадів.

Сьогодні кожна компанія може дозволить собі якісний клінінг. Біла Церква - велике місто з наявністю мережі торгових центрів, офісів, промислових підприємств і державних установ. Всі вони потребують послуг з прибирання. Компанія "Майстриня" з радістю готова перетворити ваше приміщення, зробити його комфортним і затишним. Це є важливим чинником успіху, розвитку бізнесу та створення теплих партнерських відносин.

Всі співробітники нашої компанії мають необхідний досвід і оснащені всім і необхідними технічними засобами для якісного клінінгу. Ми готові прийняти будь-які замовлення і працюємо практично без вихідних. "Тільки найякісніша прибирання в стислі терміни за доступними цінами" - такий девіз, яким щодня керується наша клінінгова компанія. Біла Церква завжди є зразком чистоти і акуратності.


Ми пропонуємо:

 
Прибирання ванних кімнат, санвузлів

Прибирання санвузла - захід досить відповідальне і не корисне для людини, так як через шкіру в організм потрапляє безліч шкідливих хімічних сполук від чистячих засобів.
 
Прибирання після ремонту та будівництва

Будь-які ремонтні або будівельні роботи залишають після себе гори сміття, від якого потрібно позбутися. А це довгий, виснажливий і вкрай неприємний процес. Хочете уникнути подібної роботи?
     
Прибирання кімнат та коридорів

Прибирання кімнат та коридорів. Звичайно ж це є важливим для кожного будинку. Люди прибирають свої кімнати регулярно, витирають пил, підмітають підлогу і т.д. Кожній людині потрібно стежити і доглядати за своїм будинком, адже набагато приємніше жити в кімнаті з чистотою і затишком.
 
Прибирання приміщень їдалень

Біла Церква налічує чимало чудових місць, куди можна сходити посидіти. Але комусь же доводиться стежити за порядком і виконувати цю важку роботу.
     
Миття вікон

Будь-яку роботу повинен виконувати професіонал, навіть якщо це стосується прибирання або миття вікон. Вимити вікна зможе будь-яка людина, а от зробити це професійно і швидко, тільки спеціально навчена людина.
 
Чищення килимів

Килим невід'ємна частина в квартирі, будинку або офісі. Килим вважається дорогим і якісним виробам, з цього вимагає хорошой чищення та догляду.

Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: