09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. 50-років Перемоги, 101, 4-й поверх
(0456) 38-04-25
(098) 606-53-70
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Ретро-авто

Усюди з непідробним захопленням перехожі проводжають поглядами весільні кортежі, якщо вони складаються з ретро авто. Біла церква не виняток. 

Вибравши шикарний ретро-лімузин для основних винуватців торжества нареченого і нареченої, потрібно подбати й про гостей теж. Добре, якщо за головним авто слід машина, виконана в такому ж стилі. У Білій Церкві такі раритети є. До ваших послуг старовинна і дуже красива машина на прокат. Біла Церква зуміє піднести свято душі - він обов'язково відбудеться з ретро авто.

       
           
       
           
       

Біла Церква, хоч і не столиця, але зможе оцінити розкіш і шик такого кортежу. Комфортабельний просторий автомобіль вмістить близьких родичів і фотографа з професійною камерою. 

Назавжди запечатлеют щасливі обличчя гостей, що розташувалися в ретро авто. Біла Церква має марки старовинних автомобілів різних фірм. Вас чекає справжнє задоволення, а не просто машина на прокат. Виходити заміж і одружуватися треба красиво, і з фірмою «Лiмосвiт» це можливо! Наші подарункові акції та знижки зроблять ваше свято ще більш доступним.


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: