09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. 50-років Перемоги, 101, 4-й поверх
(0456) 38-04-25
(098) 606-53-70
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Головна

Організовуючи весілля або інше торжество з великою кількістю гостей, часто виникає необхідність у додатковій оренді машини. 

Прокат автомобілів в Білій Церкві вам допоможе організувати компанія «Лімосвіт». До послуг замовника машини на будь-який смак - весільні лімузини, розкішні седани, джипи, ретро автомобілі. Послуга прокат авто Біла Церква дозволяє також орендувати мікроавтобуси для перевезення невеликих груп людей як в бізнес цілях, так і для організації дозвілля. 


Послуга прокат авто Біла Церква працює напряму без посередників з найбільш оптимальними цінами для замовника. Регулярно оновлюються акції та дисконтні пропозиції. 


Якщо вам необхідний прокат автомобілів Біла Церква може запропонувати послуги компанії «Лімосвіт». Тут знайдуться авто під реалізацію будь-яких запитів. Послуга прокат автомобілів Біла Церква допоможе вам легко і комфортно організувати перевезення гостей на різні заходи - весілля, зустріч на вокзалі чи аеропорту бізнес партнерів, вечірку на лімузині, романтичної прогулянки.


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: