19 сентября 2019, Чт | 18:36
Храмовый праздник. В...
Все праздники сегодня
 
09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. О. Гончара, 5
(067) 445-36-25
дивитися на карті


Задати питання:


Новости
предприятий города

все новости
Добавлено: 15.09.2019
МЕНЮ "БУРЖУЙ" на 17.09.19 (0)
Добавлено: 15.09.2019
МЕНЮ PROSTO-smachno на 16.09.19 (0)
Добавлено: 09.09.2019
МЕНЮ "БУРЖУЙ" на 11.09.19 (0)
Добавлено: 09.09.2019
МЕНЮ PROSTO-smachno на 10.09.19 (0)
Добавлено: 08.09.2019
МЕНЮ "БУРЖУЙ" на 10.09.19 (0)


Акции
предприятий

все акции


Лазерне видалення пігментних плям, гемангіоми, винних плям

Пігментні плями, гемангіоми і винні плями з'являються, як правило, на обличчі, шиї, руках і ногах. До недавнього часу рішення подібних проблем вимагало проведення серйозного комплексу косметологічних процедур, що вимагають часу і здатних травмувати шкіру. Сучасні методи лікування за допомогою судинного лазера, дозволяють видалити гемангиому або інший судинний дефект за кілька сеансів і абсолютно безболісно. В м. Біла Церква для проходження подібної процедури Ви можете звернутися в наш лазерний центр, ми запропонуємо індивідуальний підхід і розумні ціни.

Показання

Показання до видалення судинних дефектів полягають в тому, що з'явившись, подібні недоліки можуть почати збільшуватися і розростатися, пошкоджуючи інші ділянки шкіри. На даний момент, технології лікування дозволяють видалити винні плями і гемангіоми навіть у дітей і є повністю безпечними.

Протипоказання

Як і будь-які інші косметологічні та медичні процедури, видалення пігментації має свої протипоказання. Процедуру не слід проводити :

  • - при серйозних гормональних відхиленнях ;
  • - захворюваннях крові та імунної системи;
  • - у період вагітності або годування.

Протипоказання залежать від індивідуальних властивостей людини, тому рекомендується проконсультуватися з фахівцем перед проходженням процедури.

Переваги

Перевага використання лазерних технологій укладено в тому, що видалити віние плями можна всього за кілька коротких сеансів, при цьому процедура безболісна і безпечна для здорових ділянок шкіри. Видалити винні плями та інші дефекти можна на будь-якому етапі їх розвитку. Відгуки про дану послугу наданої нашим центром у м. Біла Церква носять незмінно позитивний характер, що є доказом ефективності методу і професійності наших співробітників.

Якщо ви вирішили видалити гемангиому, але сумніваєтеся в безпеці процедури, ви можете зв'язатися з нашим центром і отримати безкоштовну консультацію. Також Ви можете вивчити відгуки клієнтів, уточнити ціни і знайти іншу інформацію на нашому сайті. Ми завжди готові запропонувати Вам свою допомогу для того щоб ви могли зберегти свою красу і привабливість.


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова:
Відгуки

Нет отзывов

Оставить свой отзыв

Оставлять отзывы и комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
Войти | Зарегистрироваться
 
По вопросам размещения рекламы,
регистрации в каталоге предприятий,
созданию и продвижению сайтов
belca@belca.com.ua