09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Я. Мудрого, 38/12
(063) 562-00-79, (096) 114-43-65
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Папір та вироби з паперу

Офісна і конторська робота, функціонування установ, тайм-менеджмент, такі невід'ємні складові навчального процесу, як написання рефератів і заліків, а також багато інших видів діяльності потребують використання виробів з паперу. Придбати в Білій Церкві якісні канцелярські вироби, оптимальні за співвідношенням ціна і якість нескладно. Треба лише вибрати правильний магазин і визначитися, що саме потрібно купити.

Папір офісний

На даний момент - синонім будь якого якісного паперу, придатного як для рукописів, так і для друку. Малопридатна для творчості, незамінна в діловодстві. Вибирати, який папір купити, слід виходячи з щільності, розміру і класу. Перші два параметри зазвичай не доставляють труднощів, в останньому можна виходити з наступного: клас A -друк важливих документів, копіювання, оформлення бланків; B і C -суміжні нижчі класи, головна відмінність -C клас, на відміну від B, не підходить для струменевого друку.

 
Папір кольоровий

Створення стилю, можливість спростити сортування однотипних документів або ж використовувати на презентаціях -головний критерій якості цього виду паперу -однорідність кольору.

 
Конверти

Не дивлячись на сучасні технології, паперова пошта  існує і Біла Церква -як і раніше одна з міст, де люди і фірми отримують і відправляють паперову кореспонденцію. Крім того, конверти використовуються для корпоративної переписки.

 
Стікери

Етикетки, самоклеючі плівки, гарантійні пломби - саме при покупці стікерів вкрай важливо довіряти виробникові і реалізатору продукції: від якості клею і стійкості стікера часто залежить ділова репутація та/або створення впізнаваності бренду компанії на риноку.

 
Блокноти

Блокноти потрібні всім. Особисті нотатки, начерки проектів або творчих ідей, замальовки з натури, важливі нотатки - перерахувати всі функції блокнотів неможливо. При користуванні блокнотом необхідно завжди пам'ятати, що блокнот - особиста річ, а так як зазвичай його бачать оточуючі, то він характеризує власника. Якість, оформлення, загальний зовнішній вигляд - блокнот може підкреслити сильні сторони свого володаря, але для цього слід вибирати тільки якісні блокноти, відповідні своєму іміджу.

 
Записники

Суміжна категорія з блокнотами. Так само, як і блокнот може лежати на столі у працівника і також характеризує власника. На відміну від блокнота і щоденника, як правило, купується на дуже тривалий термін. Не слід вибирати бюджетний варіант, записна книжка - частина загального стилю.

 
Канцелярські книги

Канцелярські книги, а також книги обліку потрібно купити не тільки будь-якої організації. Вони можуть бути затребувані і для особистого користування - ведення обліку витраченого часу, самоконтролю, занять спортом. При виборі важливо звернути увагу на універсальність або ж цільову спрямованість книги, а також на дизайн і якість. Канцелярська книга - обличчя компанії.

 
Папір спеціальний

Пухкий і тонкопечатний папер, картон, копіювальний папір, папір з авторським дизайном - всі ці різновиди як правило потрібні несподівано, тому про покупці слід подбати заздалегідь. Для спеціального паперу особливо важлива якість - використовується вона в таких випадках, коли найменша невідповідність заявленому рівню може обернутися непередбачувано.

 
Щоденники

Неодмінний атрибут ділової людини, і молодої матусі -як у Білій Церкві, так і в усьому світі. Щоденник - не тільки список справ на день, часто це і блокнот, і записна книжка - все в одному. Наскільки виправдане таке використання, коли існують бізнес-організатори -інше питання, але головне - щоденник може і повинен бути зручний у використанні, а також представити свого власника у вигідному ключі.

 
Бізнес-організатори

Щоденник, планувальник, записна книжка - все в одному. Головне тут - зручність використання і представницькі функції. Якість першочергово: бізнес-організатор є серйозним помічником у роботі ділової людини і тому просто зобов'язаний служити йому довго, стаючи частиною іміджу - причому даний аспект тут стає ще більш важливим, ніж у випадку, наприклад, з просто блокнотами.

 

Незалежно від того, що саме шукаєте Ви - ми запрошуємо Вас до себе. Відвідати магазин канцтоварів "Ніка" - значить увійти в світ по-справжньому якісних виробів в місті Біла Церква. Ціна на пропоновані нами товари відповідає класу товару, його дизайну і якості виготовлення, а асортимент приємно дивує різноманіттям. Імідж і репутацію не можна купити - але можна зробити крок до створення репутації за допомогою канцелярських товарів з магазину "Ніка".


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова:

витражи блокноты клей магазин канцтоваров портфель ручки краски тетрадь альбомы бумага бумага для печати бумага для факса бумага офисная дневники еженедельники карандаши кнопки корректор ластики линейки маркеры ножницы папки подарочные настольные наборы резинки для денег ручка гелевая ручка шариковая ручки parker ручки regal скобы для степлеров скотч скрепки степлеры стержни тетради точилка файлы зошити купить канцтовары канцтовары оптом продажа канцтоваров школьная тетрадь сувениры подарки витражи изготовление витражи картинки витражные рисунки подарки витражные краски витраж мольберты холсты краски акриловые краски масленые краски акварельные акриловые краски акварельные краски интернет магазин канцтовары для детей Ника Ніка роспись стекла пластилин канцтовары триноги интернет-магазин белоцерковский интернет магазин