09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Я. Мудрого, 38/12
(063) 562-00-79, (096) 114-43-65
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Канцтовари для дітей

Магазин канцтоварів «Ніка» в Білій Церкві запрошує купити якісні канцтовари для дітей! Канцтовари знадобляться в дитячому саду і в школі, в розвиваючих творчих гуртках і для занять з дитиною творчістю будинку.

У магазині «Ніка» можна купити наступні канцтовари для дітей:

Зошит, ручки, олівці кольорові, Фломастери

Зошит, ручки, олівці кольорові, фломастери - це найперший набір для творчості малюка, за допомогою якого дитина в процесі гри може навчитися малювати і поєднувати кольори .

 
Альбоми для малювання, папки для креслення

У Білій Церкві безліч мальовничих місць і пам'ятників архітектури. Так і хочеться спробувати намалювати пейзаж! У магазині «Ніка» можна купити альбоми для малювання, папки для креслення для початківців маленьких художників.

 
Приладдя для креслення

Школяру будь-якого віку без сумніву стануть в нагоді приналежності для креслення, такі як транспортир, лінійка, циркуль і багато інших. Ціна Вас приємно здивує.

 
Чорнило, тубуси і глобуси

Для самих допитливих і розумних хлопців магазин «Ніка» пропонує чорнило, якісні тубуси і глобуси відомих виробників. Чи зможе Ваша дитина відшукати на карті, де знаходиться Біла Церква ?

 
Щоденник дитячий, словник

Щоденник дитячий, словник, забезпечений барвистими малюнками - це необхідні речі для розвитку грамотності першокласника і дитини старшого дошкільного віку

 
Закладки для книг, розклад уроків

Для старанних учнів в магазині " Ніка" завжди можна купити закладки для книг та розклад уроків з ілюстраціями з улюблених мультфільмів.

 
Блокноти дитячі

У широкому асортименті представлені блокноти дитячі в м'якій і твердій обкладинках: з супергероями і машинами для хлопчиків, а романтичні і ніжні - для дівчаток. Ціна на блокноти теж «дитяча» !

 
Стругачки дитячі, трафарети

Стругачки дитячі, трафарети із зображеннями тварин і смішних мультяшок допоможуть дітям більш точно втілити їх фантазію на паперовому малюнку .

 
Папір і картон, розмальовки

Також маленьким умільцям може стати в нагоді папір та картон, розмальовки - все це сприяє розвитку уяви, уваги і дрібної моторики дитини.

 
Все для дитячої творчості

Магазин "Ніка" розкриває перед Вами можливість купити все для дитячої творчості та цікавого проведення часу!

 

Відвідайте магазин дитячих канцтоварів «Ніка» в місті Біла Церква. Ви залишитеся задоволені широтою асортименту, якістю і ціною пропонованих товарів, а Ваша дитина отримає все саме необхідні канцтовари для творчості в усіх її проявах!


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова:

витражи блокноты клей магазин канцтоваров портфель ручки краски тетрадь альбомы бумага бумага для печати бумага для факса бумага офисная дневники еженедельники карандаши кнопки корректор ластики линейки маркеры ножницы папки подарочные настольные наборы резинки для денег ручка гелевая ручка шариковая ручки parker ручки regal скобы для степлеров скотч скрепки степлеры стержни тетради точилка файлы зошити купить канцтовары канцтовары оптом продажа канцтоваров школьная тетрадь сувениры подарки витражи изготовление витражи картинки витражные рисунки подарки витражные краски витраж мольберты холсты краски акриловые краски масленые краски акварельные акриловые краски акварельные краски интернет магазин канцтовары для детей Ника Ніка роспись стекла пластилин канцтовары триноги интернет-магазин белоцерковский интернет магазин