09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Я. Мудрого, 38/12
(063) 562-00-79, (096) 114-43-65
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Приладдя для діловодства

У нашому комп'ютеризованому сучасному суспільстві все ж ніяк не обійтися без паперу. Документація на паперових носіях так само важлива, а іноді більш цінна. У роботі офісу, підприємства, компанії не обійтися без підручних приладдя. Візитниці, папки, картотеки, портфелі, швидкозшивачі - ці і багато інших речей роблять процес роботи більш структурованим і налагодженим. У місті з віковими традиціями Біла Церква розуміють актуальність виробів з паперу в діловодстві.

Архівне зберігання

Всю бухгалтерську документацію підприємствам і організаціям пропонується зберігати не менше 4 років. Терміни зберігання встановлюються відповідно до правил організації державної архівної справи.

 
Візитниці, файли для візиток

Візитниці спростять зберігання потрібних контактів в одному місці. Це зручно і надійно, просто необхідно діловій людині. Візитниці бувають кишенькові та настільні, виконані з різних матеріалів, різного дизайну. Файли для візитниць забезпечують простий і швидкий доступ до необхідних відомостей. Виконано файли з ПВХ плівки, що забезпечує надійний захист. Файли бувають декількох типів: стандартні, під прошивку, вкладиші на кільцях, запасні пластикові файли.

 
Кишені для документів

Карман для документів використовується для зручного зберігання документів в крокової доступності. Бувають із пластику на самоклеючій основі. Надійно кріпляться в потрібному місці. Так само можуть використовуватися при супроводі вантажів.

 
Папки з файлами

Папки з файлами незамінні для зберігання документації, по темам. Документи будуть надійно захищені від негативного впливу і зібрані в одному місці. Можна придбати папки різного кольору, що допоможе орієнтуватися при пошуку необхідної тематики.

 
Підвісне обладнання

Підвісне обладнання представлено підвісними папками і під - ставками для них. Зручне рішення для вигідною організації роботи в офісах Білій Церкві. Це може бути візок, підставка, підвісний архів - контейнер. Файли підвісні застосовуються в спеціальних картотечних шафах. Файли дозволяють оперативно відшукати необхідну документацію. Вони мають спеціальну бінговку (лінія згину) і місце для змінного вкладиша.

 
Файли підвісні

Файли підвісні застосовуються в спеціальних картотечних шафах. Файли дозволяють оперативно відшукати необхідну документацію. Вони мають спеціальну бінговку (лінія згину) і місце для змінного вкладиша.

 
Папки картонні, ділові, на гумках

Папки на редзинках, картонні, ділові - просто необхідні для ефективної, зручної, швидкої організації праці. Папки на редзинках ідеальна для роботи з великими обсягами документів. Для виготовлення таких папок використовується щільний картон, пластик, рельєфний пластик. Можна купити ділову папку будь-якого кольору і текстури.

 
Портфелі, планшети

Портфелі та планшети використовуються для безпечного транспортування документів. Так само виготовляються з рельєфного, гладкого, глянцевого пластику. Можна купити будь-який на свій смак.

 
Картотеки-органайзеры

Картотеки - органайзери потрібні для організації робочого простору. Все знаходиться під рукою і розкладено в необхідному порядку.

 
Портфелі пластикові

Портфелі пластикові мають властивість расширяющееся, що дозволяє вмістити необхідний обсяг документації. Відділення з індексами дозволяє наносити необхідні позначки. Портфелі для ділових людей, у тому числі і в місті Біла Церква, незамінний помічник.

 
Роздільники, файли, швидкозшивачі

Широкий вибір роздільників, файлів і швидкозшивачів роблять процес роботи з документацією зручним і легким. Вони допомагають орієнтуватися в документах і паперах, уникнути плутанини.

 

В українському місті Біла Церква всі перераховані предмети можна купити, в магазині канцтоварів «Ніка». Це і багато іншого запропонують вам в самому магазині.


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова:

витражи блокноты клей магазин канцтоваров портфель ручки краски тетрадь альбомы бумага бумага для печати бумага для факса бумага офисная дневники еженедельники карандаши кнопки корректор ластики линейки маркеры ножницы папки подарочные настольные наборы резинки для денег ручка гелевая ручка шариковая ручки parker ручки regal скобы для степлеров скотч скрепки степлеры стержни тетради точилка файлы зошити купить канцтовары канцтовары оптом продажа канцтоваров школьная тетрадь сувениры подарки витражи изготовление витражи картинки витражные рисунки подарки витражные краски витраж мольберты холсты краски акриловые краски масленые краски акварельные акриловые краски акварельные краски интернет магазин канцтовары для детей Ника Ніка роспись стекла пластилин канцтовары триноги интернет-магазин белоцерковский интернет магазин