Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Головна

Нині людство настільки обізнане з усілякими захоплюючими видовищами, що сьогодні його досить важко чимось здивувати. Але є один з небагатьох варіантів такого дійства, якому вже понад 200 років і воно досі не перестає приковувати увагу, вражати навіть найвибагливіших глядачів. 

Екстрим-шоу група "Вогняний тигр" пропонує вам ознайомитися зі своїм вогняним шоу. Біла Церква - це, безперечно, не єдине місто де наші виступи стали популярними. Проте в Білій Церкві ми починали свій шлях, саме тому в нашому рідному місті ви найчастіше можете почути схвальні відгуки про нашу роботу, яка задовольняє бажання замовників.

Наша організація пропонує не тільки традиційні зразки номерів із вогняним реквізитом, але і може запропонувати: танцювальні композиції з вогнем різного стилю; світлодіодне та піротехнічне шоу; уроки середньовічних, класичних і весільних танців; проведення історичних балів; постановочні бої.

 

 

Біла Церква послужила не тільки місцем початку нашого професійного шляху, а й виконала функцію своєрідного «полігону» де ми робили перші кроки в опануванні цим давнім, але таким сучасним мистецтвом . 

Тому нам приємно усвідомлювати, що саме в Білій Церкві ми маємо найбільш обєктивних критиків, багатьох поціновувачів і справжніх прихильників нашої творчості.

 


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: