09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Нагірна, 3, офис 36
(098) 255-96-89, (096) 961-92-59, (063) 815-75-11
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Головна

Робота за кордоном за останні роки стала досить популярною. Багато людей, які хочуть заробити собі на гідне життя, відправляються на заробітки до США або ж країни Європи. Найбільш поширеною країною для заробітку громадян з СНД є Польща. Жителі м Біла Церква - не виняток, багато хто теж відправляється на заробіток за кордон.

 

 

Побит у Польщі

 

Даний документ підтверджує особу іноземного громадянина під час його перебування на території Польщі. Також карта побиту підтверджує те, що людина легально перебуває в Польщі, тобто виступає як віза.


Карта побиту має ряд переваг, одна з яких дозволяє легально працювати і заробляти на території Польської народної республіки.

 

Шенген Віза

 


Для Польщі оформляється шенгенська віза. Біла церква - місто, де можна без проблем її оформити швидко і недорого. Вищевказана віза для Польщі включає в себе також і медичну страховку на випадок надзвичайної ситуації.

 

Карта Поляка

 


Карта поляка -  документ, який підтверджує те, що громадянин однієї з країн СНД і Балтіі належить до польського народу. Для оформлення картки потрібно, щоб людина була польської національності або один з його батьків був польської національності або мав громадянство Польщі.

 

Робота в Польщі

 


Високий дохід і комфортабельні умови - те, чим приваблює робота в Польщі. Біла церква - місце, де фахівці допоможуть легально відправитися на заробітки.

 

Навчання в Польщі

 


Навчання в Польщі приваблює багатьох студентів Росії та України, завдяки близькості мови і культур і невисокої вартості навчання. Проводитися навчання може як польською, так і англійською мовою. Студент може закінчити програму бакалаврат або магістратуру.

 

Реєстрація у візовому центрі

 


Реєстрація у візовому центрі - наступний крок, виконання якого вимагає робота за кордоном. Біла церква - місто, в якому допоможуть розібратися з реєстрацією для отримання шенгенської візи.

 

Підготовка документів

 


Підготовка документів - наступний крок, виконання якого вимагає бажана робота в Польщі. У Білій церкві зможуть допомогти зібрати всі необхідні документи для того, щоб легалізувати працю замовника на території Польської республіки.

 

Замовлення запрошень від роботодавця

 


Польське законодавство дозволяє польській фірмі працевлаштовувати іноземця з довколишніх країн. Що реалізує таку мрію, як робота в Польщі. Біла церква - місто, де фахівці з працевлаштування зможуть грамотно зробити замовлення запрошень від роботодавця.

 

Етапи роботи

 


Після отримання візи та запрошення від роботодавця працівник може сміливо збирати речі і чекати призначеного дня від'їзду. По приїзду в Польську республіку необхідно буде зустрітися з роботодавцем, щоб обговорити подальший крок влаштування на роботу.

 

Вакансії

 


Під час зустрічі з роботодавцем замовник повинен обговорити те, які вакансії в Польщі є вільними. З представленого списку слід вибрати бажану професію і незабаром приступити до виконання своїх трудових обов'язків.
Виконання зазначених вище етапів легалізації праці вимагає робота в Польщі. Біла церква - місто, де компанія «ПрофіПраця» ніколи не відмовить у допомозі людині, яка бажає працювати за кордоном і незважаючи ні на що прагнути до своєї цілі.

 


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: