09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. 50-років Перемоги, 70
(04563) 3-20-18
(067) 600-08-48, (097) 250-79-18
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame


Задать вопрос:


Новости
предприятий города

все новости
Добавлено: 18.08.2019
МЕНЮ PROSTO-smachno НА 19.08.19 (0)
Добавлено: 15.08.2019
У НАС ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ (0)
Добавлено: 15.08.2019
МЕНЮ PROSTO-smachno НА 16.08.19 (0)
Добавлено: 13.08.2019
Акция августа (0)
Добавлено: 13.08.2019
МЕНЮ PROSTO-smachno НА 14.08.19 (0)
Головна

Ласкаво просимо!


Вітаю Вас, дорогі друзі, на сайті школи мистецтв «Еврика».

Наш навчальний заклад був заснований в 2012 році і почав свою освітню діяльність як Центр розвитку дитини. За роки роботи багато що змінилося. Ми стали ШКОЛОЮ. Отримали ліцензію на дошкільну та позашкільну освіту.

Для нас дуже важливо залишатися найкращими! Тому ми не перестаємо розвиватися: відвідуємо лекції та семінари, вдосконалюємо навчальні програми. У нашій школі щороку з'являються нові цікаві напрями.

Я щаслива, що, займаючись улюбленою роботою, приймаю участь в такій важливій справі - гармонійному розвитку підростаючого покоління.

Дякую Вам за надану мені і моєму колективу довіру! Бажаю здоров'я і щастя Вам і Вашим дітям!
    


                 Сергійчук Віталіна Володимирівна - засновник школи мистецтв «Еврика»

 

Ми пропонуємо:

 

Центр розвитку дитини

Центр розвитку дитини «Еврика» в м. Біла Церква створює максимально сприятливі умови для повноцінного фізичного, пізнавального, естетичного і соціального розвитку дитини дошкільного віку.
 
Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво

Розвиток творчих здібностей дитини - важливий аспект виховання цілісної гармонійної особистості з гнучким розумом та креативним мислення. Тому в школі мистецтв «Еврика» велику увагу приділяють саме образотворчому та декоративно-прикладному мистецтву.
     
Англійська мова

Нині, мабуть, неможливо переоцінити значення англійської мови. Вона є найпопулярнішою та найнеобхіднішою серед усіх інших. Тому всі батьки хотять, щоб їх діти вільно володіли цією мовою.
 
Хореографічна студія "Grace"

Хореографічний колектив школи мистецтв «Еврика» - це один з найсучасніших танцювальних колективів міста Біла Церква. Завдяки професіоналізму,
     
Лекційні заняття

Школа мистецтв «Еврика» пропонує Вашій увазі новий культурно-освітній проект – «Лекційний курс з історії світового мистецтва».
 
Літній денний табір
Літній денний табір у м.Біла Церква запрошує всіх бажаючих!
     
Школа журналістики та дикторської майстерності

Для дітей віком від 12 до 16 років школа мистецтв «Еврика» пропонує нові програми : курси дикторської майстерності та заняття в школі журналістики.
 
Театральна студія

Усі батьки хочуть бачити свою дитину культурною і вихованою; такою, щоб з нею було цікаво і легко спілкуватися. Як відомо, етикет – це правила
     
Арт – студія

Вам ніколи не здавалося, що Ви кожного дня перебуваєте в полоні безперервних клопотів і буденних справ? Вони вже давно стали для Вас звичкою і забирають так багато часу,
 
Курси для вагітних

Любі майбутні мами! Рада вітати Вас у нашому спільному просторі материнства! У кожної з нас є різні періоди в житті: радість очікування своїх малюків, спілкування з малятком «до» пологів,
     
     

Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова:
Відгуки

  • Инна 01.04.2015 09:29
    Здравствуйте дорогие мамы! Хочу посоветовать Вам Школу искусств Эврика. Мой ребенок бежит туда с радостью. Хорошие специалисты, отличное обращение с детьми. Вы не пожалеете)) Oтветить


Оставить свой отзыв

Оставлять отзывы и комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
Войти | Зарегистрироваться