09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Шолом-Алейхема, 42
(067) 841-57-30
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Головна

Тисяча відсотків драйву в одному святі

Вся наша команда вітає Вас напередодні важливої події в Вашому житті. У Вас весілля? Ювілей? 

Дитяче свято? Можливо ви просто хочете розіграти свого друга? Ми знаємо, як це зробити: красиво, елегантно і феєрично!

За роки нашого існування  було винайдено, розроблено, організовано безліч різних святкових та урочистих подій. Це корпоративи, концерти, фестивалі,  календарно- обрядові свята, квести, концептуальні театралізовані вечірки клубного формату та приватні заходи.

 

До ваших послуг ми пропонуємо професійних музикантів, ведучих, а також різного жанру шоу програми , які зроблять Ваше свято яскравішим та неповторним.

Наші клієнти – це наша гордість та найголовніший знак якості, тому що багато хто з них стали постійними клієнтами і хорошими друзями. І знаєте чому?

Тому що нашими головними принципами роботи є:

-індивідуальний підхід до кожного свята;

-креативність (так, так, ми ламаємо стереотип в проведенні свята);

-ексклюзивність;

-віддача;

-професіоналізм.

 

Шоу-театр «1000 і 1 ніч» - це тисяча відсотків драйву в одному святі.

 
Ми пропонуємо:

 

Весілля

Весілля - це найважливіша сторінка вашого життя. Весільний кортеж, прогулянка по парку створять Вам романтичний настрій, а ми пропонуємо додати до цього тисячу відсотків драйву.
 

Дитячі свята

Кожна дитина з нетерпінням чекає свій день народження! Бо знає - це прекрасне свято, коли всі навколо тебе вітають, дарують чудові подарунки, дивують несподіваними сюрпризами, а ще виконують всі твої бажання!
     

Концерти, фестивалі

Команда шоу-театру «1000 і 1 ніч» знає про організацію масштабних заходів дуже багато, у святковому арсеналі десятки міських свят: народні гуляння, фестивалі, конкурси, дні народження міст.
 

Корпоративи

Організація корпоративів та корпоративних свят в Білій Церкві і по всій УКРАЇНІ разом з шоу-театром - це професійне мистецтво. Наша команда вже більше десяти років організовує та проводить заходи різного рівня та складності.
     

Розіграші

Хочете завжди залишатися оригінальним і неповторним? Тоді Розіграші, це те, що Вам необхідно! Навіщо бути банальним і дарувати стандартний подарунок? Чашка розіб'ється, собака помре, годинник зупиняться, а футболка зноситься.
 

Шоу-номера

Втомилися від рутини? Хочете чогось цікавого на своє свято? Хочете здивуватися і вразити гостей креативом? Тоді Ви потрапили за адресою! Ми першопрохідцями, як той Колумб, відкриваємо нові горизонти в сфері розваг!

Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: