(067) 919-34-20, (097) 886-31-01, (093) 775-50-84
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Новий рік

Свята - важливий елемент повсякденного життя. Якщо ви хочете розслабитися і відпочити, забути про щоденні труднощі, зануритися в атмосферу відмінного настрою і позитиву, то вам допоможе святкове агентство «Смайл» (Біла Церква). Ми організуємо свято будь-якого масштабу і складності!

Дід Мороз і Снігуронька

Дід Мороз і Снігуронька - головні персонажі Нового Року. У нас можна замовити професійних артистів з цікавим сценарієм. Вони забезпечать відмінний настрій на Новий рік!

            

Новогодня вистава для дітей

Святкове агентство «Смайл» в Білій Церкві також займається організацією новорічних вистав для малят. Виступи відрізняються барвистістю, костюмів відомих казкових персонажів і продуманим сценарієм.

Ведучі на корпоратив

Якщо ви шукаєте ведучого на корпоративну вечірку в Білій Церкві, то звертайтеся до нас. Наші артисти зможуть скласти сценарій саме під вашу організацію, враховуючи формат заходу.

Святкове агентство «Смайл» (Біла Церква) допоможе вирішити проблему організації торжества. Зв'яжіться з менеджером компанії за вказаним контактним телефоном або відвідайте наш офіс, щоб обговорити деталі майбутнього заходу.

 


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: