(067) 919-34-20, (097) 886-31-01, (093) 775-50-84
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Шоу номера

Що таке веселе свято? Це сміх, жарти, розіграші та море позитиву. Хочете від душі розважитися - викличте бригаду з святкового агентства «Смайл». Грандіозна шоу програма Біла Церква подарує вам хвилини щастя і залишиться у вашій пам'яті на довгі роки.

Шоу мімів

Сміховинні лицедії-міми зворушений серце навіть самого серйозного гостя. Разом з ними ви зробите подорож в безтурботне дитинство.

Шоу ходулістів

Хто ж не мріє побачити справжній цирк? Забавні акробати на ходулях нададуть вам таку можливість прямо на святі.

Сердечні вітання

Як мило і романтично виглядає привітання від усього серця, тим більше, що саме «алое сердечко» бере активну участь у цьому процесі.

Світлове шоу

Блиску та вишуканості додасть заходу світлове шоу. Гра світла дозволить пожвавити статичні зображення.

Чудо шоу

Свято в Білій Церкві був би не повним без заворожуючого шоу чудес. Адже всі, від малого до великого, хоч трішки, але вірять у диво.

Кузня щастя

Шоу програма на весілля Біла Церква пропонує молодим відвідати кузню щастя. Традиційна підкова - символ взаєморозуміння і благополуччя в родині.

 
 
 
Шоу програма

Шоу програма Біла Церква продумана до дрібниць, щоб зробити ваше свято незабутнім. Такі радісні моменти об'єднують рідних і друзів.

Бажаєте, щоб ваше свято пройшло на всі сто, без сучка і задирки? Відвідайте нас! Ми розуміємо з півслова, адже наша команда - професійні актори та режисери. Свята Біла Церква наповнюють життя особливим сенсом. Не дарма ми придумали собі таке просте і ємне назву. Посміхніться разом з нами!


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: