(067) 919-34-20, (097) 886-31-01, (093) 775-50-84
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Головна

Про компанію
 

Шановні батьки, кохані тата й мами! Не за горами чудесна подія - свято Нового року. Потрібно обов'язково зробити так, щоб цей прекрасний день став незабутнім для вашого улюбленого сина чи чудесній дочки і приніс лише хороші враження від улюбленого всіма дітлахами свята.

У Білій церкві запропонують послуги з проведення будь-якого святкового розважального заходу. Святкове агентство Смайл Біла Церква має прекрасну репутацію, вагомий досвід і невисокі ціни. У нас дружний і грамотний персонал, а висока кваліфікація співробітників Біла церква гарантує вам радісні емоції.

Смайлик Біла Церква запрошує всіх бажаючих відвідати нашу організацію. Ми вам завжди раді, вельмишановні Клієнти!


Ми пропонуємо:

 
Новий рік

Дід Мороз і Снігуронька & ndash; головні персонажі Нового Року. У нас можна замовити професійних артистів з цікавим сценарієм. Вони забезпечать відмінний настрій на Новий рік!
 
Корпоративи та вечірки

Агентство  Смайл  візьме на себе турботи по організації вашого корпоративного або особистого торжества. Потрібна ведуча? Біла Церква  те місце, де ви проживаєте? Тоді ми до ваших послуг!
     
День народження, ювілеї

Немає нічого приємніше, ніж святкове торжество присвячене дню народження. У цей день все повинно бути урочисто і яскраво, оригінально і вишукано. Саме цей день є значущим для ювіляра і провести його потрібно так, щоб пам'ять про нього залишилася на довгі роки.
 
Шоу номера

Що таке веселе свято? Це сміх, жарти, розіграші та море позитиву. Хочете від душі розважитися  викличте бригаду з святкового агентства  Смайл. Грандіозна шоу програма Біла Церква подарує вам хвилини щастя і залишиться у вашій пам'яті на довгі роки.
     
Випускні вечори

Святкове агентство  Смайл - Супровід Днів народжень, урочистостей, весіль, випускних вечорів та інша організація свят. Біла Церква не знає кращого розважального колективу, ніж Смайл.
 
Весілля

Одними з головних почесних гостей є провідні на весілля. Біла Церква не виняток з цього правила. Саме вони є основним стрижнем програми. Провідні задають тон і азарт веселощів.
     
Дитячі свята

Кожна дитина вірить у казки і мріє про диво. Особливо дітям хочеться дива з наближенням якого-небудь свята: Нового року або Дня народження, і тоді важливо не розчарувати крихітку і подарувати їй таке очікуване і заповітне диво.
 

Святкове агентство

(067) 919-34-20,
(097) 886-31-01, (093) 775-50-84


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: