09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Гординського, 64
(096) 569-07-28, (063) 138-03-52, (066) 759-59-17, (0456) 30-90-78
дивитися на карті

Головна

Вас вітає компанія «Стеклопласт» Біла церква. Виробник продукції найвищої якості і надійності. Наші власні цехи оснащені високоякісним обладнанням. Ми - професіонали своєї справи і займаємо одну з ведучих позицій українського ринку.

Для економії енергоресурсів, багато хто починає замислюватися про те, як зробити свій будинок тепліше і затишніше. Встановивши нові вікна з наявністю профілю та фурнітури відомих виробників, ви зробите крок назустріч до економії.

Хороші двері - надійний захист. Для вас і вашої родини - найширший асортимент різних дверей відмінної якості.

Якщо ви хочете купити надійні й оригінальні ролети та жалюзі, то вам сюди. Наша компанія не тільки виготовляє, але й встановлює ролети, жалюзі. Вони розрізняються за своєю конструкцією та структурі матеріалу.

Склопластикові якісно встановить натяжні стелі самих новітніх тенденцій.

Заходьте і купуйте продукцію компанії Стеклопласт в Білій Церкві! Тут діє безвідсоткова розстрочка.


Ми пропонуємо:

 
Двері

Двері невід'ємна складова будь-якого житла, не будучи фахівцем, архіскладно правильно вибрати їх . У Білій Церкві Ви можете знайти дивовижні зразки дверей які різні за типом, технології виготовлення, конструкції.
 
Вікна

Вікна є невід'ємною і світлою частиною нашого будинку. Місто Біла Церква є великим і красивим містом в якому крім розваг можна звернутися в компанію Стеклопласт і зробити ваш будинок ще більш надійніше, красивіше і затишніше.
     
Ролети, жалюзі

Стильні тонкі жалюзі стануть елегантною заміною важким, як збирав пил , штор. Зручне регулювання дозволяє настроювати положення жалюзі на вікні.
 
Ламінат

Завдяки вагомою практичності і відмінному зовнішньому вигляду ламінат за останні роки набув величезну популярність, як один з кращих матеріалів для покриття підлог.  Кронтекс пропонує придбати ламінат у Білій Церкві за доступними цінами.
     
Натяжні стелі

Якщо Ви затіяли ремонт у себе вдома, то особливу увагу слід приділити оформлення та дизайну Вашої стелі.

Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: