09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква б-р. 1 травня, 13а
(067) 810-75-45, (096) 464-09-60
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Велоремонт и велодогляд

Найкращий, простий і безпечний засіб пересування - транспортний засіб під назвою велосипед. «Швидкі ноги» на колесах в Білій Церкві дуже швидко доставлять Вас в потрібне місце, відкараскавшись навіть від самих безнадійних пробок на дорозі, заощадять бюджет на проїзді. Продовжити життя старому або зламаного коханому засобу пересування може тільки якісний ремонт, регулярний догляд та обслуговування.

Велоремонт

Біла Церква славиться наданням послуг з швидкого й ефективного ремонту велосипеда. Справитися з конструкцією будь-якого велосипеда можуть наші професійно навчені майстри, які без проблем підпорядкують виведений з ладу вузол або деталь.

 
Велодогляд

Велосипед чутливий до не уваги його господаря. Тому, йому потрібен постійний догляд і контроль роботи: чищення і миття після кожної прогулянки, мастило, вибір місця для зберігання, щоденний огляд на справність всіх деталей. При бажанні, правильному догляду Вас навчать прямо на місці технічного обслуговування в Білій Церкві.

 
Велоінструменти
 

Класичні інструменти велосипеда діляться на основні та додаткові, які, залежно від поломки, можна ремонтувати або замінювати на нові.

 
 
 

Провести технічне обслуговування, замінити комплектуючі, можна в сервісному центрі міста Біла Церква. Також, пропонуємо дешево купити хороші основні та додаткові деталі.

Запрошуємо скористатися послугами наших досвідчених майстрів і відвідати сервісний центр у зручний для Вас час!


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: