09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква б-р. 1 травня, 13а
(067) 810-75-45, (096) 464-09-60
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Велосипеди

Успішна компанія в Білій Церкві займається поставками та реалізацією велосипедів, що користуються великим попитом у населення. Компанія пропонує товар у великому асортименті. Біла Церква розпорядженні красивими місцями для активного відпочинку. Інтереси клієнтів нам не байдужі. Ми вітаємо здоровий спосіб життя і ніякої економії на ньому.

Компанія представляє асортимент якісних велосипедів від світових брендів. Враховуючи потреби населення, забезпечуємо удосталь всіх бажаючих придбати вело транспорт.

Велосипеди

У нас ви знайдете велосипеди на будь-який смак, з самим різним призначенням.

 
Гірські

Купуючи гірські велосипеди, вами будуть подолані всі маршрути, підкоряться всі вершини, будь-яке бездоріжжя. Технічно вдосконалені сучасні байки, високого класу і надійності.

 
Дитячі

Біла Церква проявляє турботу про підростаюче покоління. В асортименті дитячі велосипеди, починаючи від року, триколісні з тентом, зі зручною високою спинкою і з ременями безпеки. Рама і ручка для батьків вироблена з металу. Велосипед трансформер, росте разом з малюком.

 
Підліткові

Вело машини підліткові різних брендів, всіляких моделей. Розраховані на вікову категорію від дев'яти років. Магазин в Білій Церкві дозволяє купити не дорого будь-який вподобаний велосипед.

 
Туристичні

Біла Церква славиться туризмом. Туристичні велосипеди з планетарною передачею. Є можливість причепити візок, закритий від дощу для дитини, а також пристосувавши для перевезення багажу.

 
 

Технічні характеристики важливі при виборі транспорту, наш фахівець дасть всі рекомендації і допоможе з вибором! Це задоволення доступне кожному. У наявність продукція для всіх віків і різних категорій.


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: