09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква б-р. 1 травня, 13а
(067) 810-75-45, (096) 464-09-60
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Запчастини

Запчастини

Біла Церква пропонує великий вибір запчастин на велосипеди. Не потрібно їхати далеко за товаром, який можна купити поблизу від будинку. Весь асортимент запчастин є в наявності по абсолютно доступними цінами.

 
Вилки і кермові набори

Найрізноманітніші вилки і кермові набори надає наша компанія. З нашою допомогою ви знайдете дійсно відповідну на ваш транспорт вилку, а також деталі на кермо.

 
Гальма, гальмівні ручки, колодки

Всі гальма, гальмівні ручки, колодки, що продаються у нас виготовлені тільки з високоякісних матеріалів. Купуючи у нас цей товар ваші гальма завжди спрацюють навіть у самій непередбаченої ситуації.

 
Колеса

Клієнт, який звернеться до нас за допомогою у виборі колеса може з точністю бути впевненим у тому, що наші фахівці підберуть саме ті колеса на велосипед, які відповідають вашій моделі транспорту.

 
Рулі, виноси, гріпси

У Білій Церкві і тільки в даному магазині є рулі, виноси, гріпси практично на весь велотранспорту за доступними цінами.

 
Система перемикання

Всі представлені системи перемикання, придбані у нас, спрацьовують так, як їх задумав виробник і саме у нас підробок просто немає і не зустрічається.

 
Світловідбивачі, штирі, затискачі

Відомо всім, що будь-який двоколісний транспорт потребує таких аксесуарів як світловідбивачі, штирі, затискачі і це не останні речі, які ви зможете придбати.

 
Трансмісія

Навіть сама новомодна трансмісія красується на полицях магазину в Білій Церкві і привертає до себе все найновіші моделі велосипедів.

 
Троси, Боуден

Тут ви знайдете троси, Боуден, які відрізняються своєю міцністю і витримкою навіть в найсуворіших умовах і в непередбачених ситуаціях.

 

 

Біла Церква - це окремо розвинена "держава", в якій на сьогоднішній день є практично все. Саме з нашою допомогою можна купити навіть саму рідкісну деталь на велосипед, яка в подальшому використанні буде приносити тільки задоволення, а ваш транспорт стане ще більш швидким і легким в управлінні.


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: