Головна

 

Кафе у м. Біла Церква гостинно відкриває двері перед усіма новими гостями та завсідниками, пропонуючи Вам відмінну можливість відпочити в приємній атмосфері і скуштувати вишукані страви з нашого великого меню. У нас Ви знайдете все, що потрібно, для того, щоб провести чудовий вечір.

 

Ми можемо запропонувати Вам вишукані гарячі страви і пікантні закуски, багатий вибір напоїв і першокласне ставлення персоналу. Крім того, наші ціни цілком доступні і не стиснуть Вашого бюджету. Якщо ж Ви вирішили замовити банкет в м. Біла Церква, до Ваших послуг 2 сучасних банкетних зали, розраховані на 40 і 60 осіб.

Ми запрошуємо Вас у кафе  м. Біла Церква, де Ви можете смачно поїсти і приємно відпочити. Оцінивши нашу кухню, сервіс і ціни, Вам напевно захочеться з'явитися у нас ще не один раз.

 


Ми пропонуємо:

 

 

 
Замовити банкетний зал

Ви хочете влаштувати свято для співробітників Вашої компанії, відзначити день народження, ювілей або будь -яке інше свято? Для всіх цих випадків відмінно підійде кафе «Анталія» у м. Біла Церква, де Ви зможете орендувати відмінний банкетний зал, замовити різноманітні вишукані страви та напої.
 
Комплексні обіди

Спеціально для наших клієнтів у м. Біла Церква Ми пропонуємо виготовлення комплексних обідів з доставкою. Всі продукти, використовувані для приготування обідів, проходять ретельний контроль, а значить, замовляючи у нас, Ви отримуєте не тільки смачну, але і корисну їжу.
     

Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: