09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. 50-років Перемоги, 135/01
(0456) 33-21-95
(073) 355-21-11, (096) 355-21-11
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Доставка кави

Спеціально для цінителів справжньої, високоякісної кави, ми пропонуємо послуги з доставки кави різних сортів по місту Біла Церква. Тепер, Вам достатньо просто вибрати необхідну марку кави, зробити замовлення і ми доставимо його в найкоротші терміни.

Доставка кави до будинку

У нас в м. Біла Церква можна замовити доставку кави до будиноку. Просто ознайомтеся з каталогом і вибравши те, що потрібно Вам і наш кур'єр доставить замовлення до вашого дому, незалежно від того, в якій частині міста Ви проживаєте.

 
Доставка кави в офіс

Також ми пропонуємо свої послуги для офісів. Склавши регулярний графік доставки, Ви без зусиль зможете поповнювати запаси кави в офісі, підвищивши загальний рівень комфорту для своїх співробітників.

 
Кава для HoReCa

Ми пропонуємо послуги з доставки для НоReCa - готелів, ресторанів, кафе. У нас найширший вибір сортів кави, розрахований на вишуканих гурманів і співпрацюючи з нами, в м. Біла Церква Ви зможете отримувати тільки добірну каву без затримок у графіку доставки.

 

Якщо Ви вирішили зробити замовлення на доставку або бажаєте ознайомитися з нашою пропозицією більш докладно, просто зателефонуйте в нашу компанію, і ми надамо Вам всю необхідну інформацію. Ми пропонуємо найкращу каву і оперативний сервіс з його доставки.


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: