09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. 50-років Перемоги, 135/01
(0456) 33-21-95
(073) 355-21-11, (096) 355-21-11
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Каталог продукції

Ми пропонуємо Вам каталог товарів компанії БЦ Кава розташованої в м. Біла Церква. У широкому асортименті представлені товари, орієнтовані на задоволення інтересів, як пересічних покупців, так і клієнтів які представляють різні кафе і ресторани.

Кавове обладнання

Ми пропонуємо найширший спектр кавового обладнання різних марок і модифікацій. У нас Ви знайдете все, що потрібно для кафе, ресторану і бару.

 
Кава

У широкому асортименті представлені різні сорти кави,які розрізняються за своєю крепкістю і насиченістю. У каталозі представлена зернова, мелена, в капсулах і в монодозах кава.

 
Гарячий шоколад

Також ми пропонуємо суміші для приготування гарячого шоколаду. У нас Ви знайдете саму якісну продукцію в м. Біла Церква.

 
Чай

У каталозі представлено широкий вибір чорного, зеленого, фруктового і трав'яного чаю різних сортів. Ми пропонуємо тільки товари від кращих виробників, що відрізняються кращою якістю.

 
Барні аксесуари

Різноманітні барні аксесуари підійдуть для оснащення сучасного бару, кафе чи ресторану. Всі товари запропоновані за вигідною для клієнта ціною.

 

Оглянувши каталог продукції, Вам достатньо просто зателефонувати в нашу компанію в м. Біла Церква та замовити товари, що сподобалися. Ми завжди раді бачити нових клієнтів і можемо запропонувати Вам взаємовигідну співпрацю.


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: