09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. 50-років Перемоги, 135/01
(0456) 33-21-95
(073) 355-21-11, (096) 355-21-11
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Сервісне обслуговування

Компанія БЦ Кава пропонує широкий спектр сервісних послуг для кавового обладнання в м. Біла Церква. Ми займаємося обслуговуванням техніки від найбільш відомих виробників і завжди готові надати Вам оперативну допомогу.

Діагностика

Наші фахівці можуть зробити діагностування обладнання в разі будь-яких несправностей і збоїв у роботі. Діагностування допоможе швидко виявити несправність і провести найбільш якісний ремонт.

 
Ремонт

Також у м. Біла Церква ми надаємо ремонтні послуги для обладнання будь-яких модифікацій. При необхідності заміни деталей що вийшли з ладу, для їх заміни використовуються тільки оригінальні деталі від виробника.

 
Викуп, обмін

Якщо Ви вирішили поміняти обладнання або більше не маєте потребу в ньому, ми можемо запропонувати Вам викуп або обмін техніки на більш відповідний для Вас варіант.

 
Запчастини до кавового обладнання

Якщо Вам потрібні оригінальні запчастини для кавового обладнання, Вам необхідно звернутися до нас. Замовити запчастини можливо по каталогу, і якщо їх немає в наявності, вони будуть доставлені в найкоротший термін.

 

Сервісні послуги, запропоновані нашою компанією в м. Біла Церква, допоможуть значно продовжити термін експлуатації обладнання та вирішити проблеми з його ремонтом. Замовити послуги можна просто зателефонувавши до нас або відвідавши офіс нашої компанії.


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: