09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. 50-років Перемоги, 135/01
(0456) 33-21-95
(073) 355-21-11, (096) 355-21-11
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Головна

Ви хочете придбати сучасну каво машину для бару або офісу, хочете отримувати тільки якісну і натуральну каву з доставкою додому? Значить, Вам слід звернутися в компанію БЦ Кава у м. Біла Церква. Ми пропонуємо найширший вибір кавового обладнання, десятки сортів і різновидів кави, чаю та гарячого шоколаду, а також всі необхідні аксесуари для бару.

Ми витратили багато часу для того щоб налагодити контакти з кращими постачальниками обладнання, кави, чаю. І тепер, ми можемо запропонувати Вам товари найвищої якості, повністю натуральні і відрізняються вигідною та доступною ціною. Крім продажу обладнання, у м. Біла Церква ми пропонуємо широкий список супутніх сервісних і ремонтних робіт для задоволення усіх потреб наших клієнтів.

Ми запрошуємо Вас ознайомитися зі списком продукції та оцінити якість нашого сервісу. Зателефонуйте до нас, щоб зробити замовлення або дізнатися більше інформації про послуги. Ми завжди раді бачити Вас в нашому офісі в м. Біла Церква і можемо запропонувати Вигідне співробітництво та оперативне обслуговування.


Ми пропонуємо:

 
Продаж обладнання

 
Ви хочете купити сучасне обладнання для приготування кави в м. Біла Церква? Тоді ми можемо запропонувати Вам найширший вибір сучасних каво машин та іншого обладнання від найкращих виробників.
 
Сервісне обслуговування

Ми займаємося обслуговуванням техніки від найбільш відомих виробників і завжди готові надати Вам оперативну допомогу.
     
Доставка кави

Спеціально для цінителів справжньої, високоякісної кави, ми пропонуємо послуги з доставки кави різних сортів по місту Біла Церква. Тепер, Вам достатньо просто вибрати необхідну марку кави, зробити замовлення і ми доставимо його в найкоротші терміни.
 
Супутні товари

В асортименті нашої компанії представлена ​​величезна кількість супутніх товарів. Ознайомившись з нашою пропозицією в м. Біла Церква, Ви напевно зможете підшукати щось підходяще для себе.
     
Каталог продукції

 
Ми пропонуємо Вам каталог товарів компанії БЦ Кава розташованої в м. Біла Церква. У широкому асортименті представлені товари, орієнтовані на задоволення інтересів, як пересічних покупців, так і клієнтів які представляють різні кафе і ресторани.
 

Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: