09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Леваневського, 135a
(0456) 34-24-23
(067) 406-92-10
дивитися на карті

Головна


Ви хочете організувати корпоративний банкет, фуршет для партнерів по бізнесу або виїзну весільну церемонію, але не знаєте, як правильно влаштувати подібний захід? Виїзний ресторан «Імперія» (Кейтеринг) в м. Біла Церква допоможе Вам з організацією урочистих заходів, надасть краще меню і підбере грамотний обслуговуючий персонал - ми докладемо всі сили для того, щоб урочистий або діловий захід пройшов на вищому рівні.

 

Виїзний ресторан «Імперія» ( Кейтеринг ) в м. Біла Церква спеціалізується на наданні кейтерингових послуг, пропонуючи своїм клієнтам організацію пишних банкетів, вишуканих фуршетів, пікніків, дитячих свят і виїзних весільних церемоній.

Ми можемо запропонувати широкий вибір гарячих страв, холодних закусок і напоїв з яких Ви підберете унікальне меню для свого свята. Крім того, ми можемо взяти на себе всі турботи по підготовці і організації торжества, прикрасі святкового залу, крім того, ми запропонуємо Вам цікаву шоу-програму, яка нікого не залишить байдужим. Виїзний ресторан «Імперія» пропонує максимально широкий пакет кейтерингових послуг для всіх наших клієнтів у м. Біла Церква.

 

 

Для того щоб детальніше дізнатися про послуги нашої компанії, в м. Біла Церква Ви можете зв'язатися з нами по телефону або відвідати наш офіс. Ми можемо гарантувати індивідуальний підхід до організації Вашого свята, що дозволить зробити його яскравим і незабутнім для всіх гостей.

 

<div style="text-align: center; margin-bottom: 15px;" "="">

 

 


Ми пропонуємо:

 

 

 

                                                                                                                                                     

Чудовий банкет

     Грандіозний банкет може стати прекрасним завершенням будь-якого ділового або святкового заходу.

 

Організуємо фуршет

     Приємним завершенням ділової зустрічі, конференції або презентації може стати розкішний фуршет з цікавими стравами та коктейлями.

     

Кава-брейки

     кава-брейки - короткі перерви, під час яких кожен з учасників конференції може випити чашку кави або чаю та перекусити смачними закусками.

 

Пікнік, шведський стіл

     Що може бути краще заміського пікніка, коли можна вибратися на природу, насолодитися чудовими пейзажами, іграми на свіжому повітрі і смачно перекусити в компанії друзів або колег.

     

Виїзна церемонія

Набагато цікавіше відсвяткувати весілля, день народження або будь-який інший свято не в залі ресторану, а на відкритому повітрі, в заміському маєтку, на теплоході або в будь-якому іншому вподобаному Вам місці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 м. Біла Церква,
вул. Леваневського, 135a
(04563) 4-24-23,
(067) 406-92-10
    
     

  

  
 


Ключові слова: