09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Героїв Чорнобиля, 1б (навпроти 1 Піщана, 12)
(063) 791-66-07, (067) 271-05-06
дивитися на карті
 

Автоматична система поливу

Грамотний і своєчасний полив ділянки - запорука комфортного росту рослин. Спростити роботи зі зрошення ділянки, допоможуть сучасні системи автоматичного поливу. Замовити проектування та монтаж подібних систем, можна звернувшись в садовий центр «Едем-Флора» в м. Біла Церква. У нас працюють професіонали своєї справи, здатні призвести роботи швидко і якісно, при цьому ціна послуги зовсім не висока. Крім того, у нас можна купити всі комплектуючі та витратні матеріали для систем поливу.

Проектування

Проектування - етап, на якому створюється проект системи поливу, з урахуванням рельєфу ділянки і рослин які висаджені на ньому.

 
Монтаж

Монтаж, включає прокладку трубопроводу, підключення насосного та іншого обладнання, а також налаштування системи поливу. Ми пропонуємо професійні монтажні послуги, замовити які в м. Біла Церква можна тільки у нас.

 
Пристрій системи автоматичного поливу

Пристрій системи автоматичного поливу дозволить налаштувати зрошувальну систему таким чином, щоб полив проводився в певний час, вода розподілялася рівномірно і кожна рослина, отримувало потрібну кількість води.

 

Відвідайте офіс садового центру «Едем-Флора» розташований в м. Біла Церква для обговорення деталей замовлення. Ціна послуг залежить від обсягу робіт, всі додаткові матеріали можна купити і замовити у нас. Довірте пристрій сучасного саду фахівцям, для того щоб отримати кращий результат.


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: