09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Героїв Чорнобиля, 1б (навпроти 1 Піщана, 12)
(063) 791-66-07, (067) 271-05-06
дивитися на карті
 

Камінь, крихта, кора

Особливе місце в ландшафтному дизайні займають засоби для декорування садових доріжок і відкритих ділянок землі. Для цих цілей використовуються тільки натуральні матеріали, що підкреслюють природну красу природи. Садовий центр «Едем-Флора» в м. Біла Церква, може запропонувати Вам широкий вибір декоративних матеріалів, купити які необхідно для створення оригінальних ландшафтів.

Камінь кварцит, галька морько, мармур

Камінь кварцит, галька морько, мармур - природні матеріали, що відрізняються довговічністю і зносостійкістю, використовуються для засипки доріжок, декорування окремих ділянок грунту. Ціна матеріалів прийнятна.

 
Кварцова крихта

Кварцова крихта, галька морько, мармур - використовуються для тих же декоративних цілей. У нас, в м. Біла Церква, ви можете купити матеріал для засипання різних кольорів, для створення незвичайних декоративних ефектів.

 
Декоративна кора соснова

Декоративна кора соснова - застосовується в якості декоративної засипки, але також є підгодівлею для деяких рослин. Кора не гниє і зберігає зовнішній вигляд на 2-3 роки.

 

Всі перераховані вище матеріали Ви можете купити, відвідавши садовий центр «Едем- Флора» в м. Біла Церква. Ціна продукції не перевищує її оптової вартості, вибір матеріалів дійсно великий і знайдеться відповідний варіант для реалізації будь-якої дизайнерської задумки.


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: