09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Героїв Чорнобиля, 1б (навпроти 1 Піщана, 12)
(063) 791-66-07, (067) 271-05-06
дивитися на карті
 

Багаторічні рослини

Багаторічні декоративні рослини шануються ландшафтними дизайнерами за свою невибагливість і мінімальні вимоги до догляду. Найбільш яскраві та цікаві декоративні рослини, Ви зможете знайти, відвідавши садовий центр «Едем-Флора» в м. Біла Церква. Ми пропонуємо саджанці екзотичних і стандартних для нашого клімату рослин. Ціна продукції прийнятна для будь-якого бюджету. У нас Ви зможете купити все що завгодно для ландшафтного дизайну.

Злати

Міскантус - унікальна рослина, оживають ранньою весною і увядающее в зимові місяці, зберігаючи свіжість протягом майже всього року.

 
Лаванда

Лаванда - рослина, що володіє одним з найбільш вишуканих ароматів, крім того, відмінно виглядає в якості декоративної прикраси для саду.

 
Аквелегія

Аквелегія - рослина красиве і невибаглива у догляді, може прижитися практично на будь-якому грунті.

 
Астильба

Астильба - ще одна рослина, відмінно пристосоване до холодів, відсутності сонця і не вимагає догляду. У нашому центрі в м. Біла Церква, представлено декілька видів астільби.

 
Кареопсіс

Кареопсіс - стійкий до будь-яких кліматичних умов, квіти можуть бути всіх відтінків жовтого і червоного кольору.

 
Армерия

Армерия - непомітна на перший погляд рослина, при правильному розміщенні, стане прикрасою декоративного саду.

 

Відвідайте садовий центр «Едем - Флора» в м. Біла Церква і Ви напевно знайдете саджанці багаторічних декоративних рослин, які впишуться в декор Вашого саду. Прийнятна ціна стане додатковим плюсом при покупці. Все що можна купити у нас, допоможе зробити Ваш сад чарівним, казковим куточком, про який Ви так давно мріяли.


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: