09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Героїв Чорнобиля, 1б (навпроти 1 Піщана, 12)
(063) 791-66-07, (067) 271-05-06
дивитися на карті
 

Троянди

Роза - одне з найблагородніших рослин і жоден квітник, не може обійтися без запашних прекрасних квітів. Садовий центр «Едем- Флора» готовий запропонувати своїм клієнтам у м. Біла Церква саджанці троянд, найвишуканіших сортів, придатних для декоративних цілей. Якщо Ви хочете додати в квітник вишукане і незрівнянне прикраса, ми рекомендуємо купити троянди, тим більше що ціна на них більш ніж доступна. Варто детальніше розповісти про сорти і різновидах троянд, які Ви можете купити у нас.

Чайно- гібридна

Чайно-гібридні - кучеряві троянди, підійдуть для оформлення альтанок або створення самостійних декоративних об'єктів.

 
Плетиста

Плетиста, кучерява - ще один сорт кучерявих троянд, за допомогою яких можна оформити фасад будинку і придумати масу інших оригінальних рішень.

 
Патіо

Патіо - низькорослі троянди, які навіть у своєму сімействі, визнані мало не найкрасивішими. Купити троянди патіо в м. Біла Церква Ви можете у нас.

 
Грунто-покривна

Покрова - вельми елегантний сорт троянд, що відрізняється пишним цвітінням і простотою у догляді за ними.

 
Шраб

Шраб - кущисті троянди, володіють пишними бутонами, можуть бути самих різних кольорів, від ніжно жовтого, до яскраво рожевого.

 

Для того щоб прикрасити свою ділянку вишуканими трояндами, Вам необхідно відвідати садовий центр «Едем-Флора» в м. Біла Церква. Ми можемо запропонувати саджанці самих різних сортів троянд, які стануть прикрасою Вашої квіткової колекції. Все що Ви хочете купити для свого саду, можна без зусиль знайти у нас, крім того, ціна товарів влаштують будь-якого покупця. Приходьте до нас, щоб особисто оцінити все розмаїття сортів і різновидів троянд, наявних в асортименті.


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: