09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Героїв Чорнобиля, 1б (навпроти 1 Піщана, 12)
(063) 791-66-07, (067) 271-05-06
дивитися на карті
 

Садове та святкові освітлення

Для того щоб сад виглядав дивовижно не тільки вдень але і вночі, ми рекомендуємо установку сучасного освітлювального обладнання та підсвічування. Крім того, для особливих, випадків і свята, фахівці садового центру «Едем-Флора» в м. Біла Церква, можуть запропонувати Вам, установку святкового освітлення. Купити необхідну техніку та витратні матеріали можна в нашій компанії. Ціна послуг проектування і монтажу розрахована на будь-який бюджет.

Проект

Проект - початковий етап робіт, коли продумується ідея системи освітлення. При розробці враховується думка замовника, а також переваги ділянки.

 
Монтаж

Монтаж проводиться в найкоротші терміни з урахуванням вимог безпеки та без порушення естетики ділянки. Для робіт залучаються найкращі фахівці нашої компанії в м. Біла Церква.

 
Запуск проекту

Запуск проекту та його тестування виробляються під контролем фахівців. На цьому етапі проводиться остаточна настройка системи освітлення.

 

Замовити всі послуги та купити необхідні матеріали можна в садовому центрі «Едем-Флора». Просто відвідайте наш офіс у м. Біла Церква або зв'яжіться з нашим представником по телефону. Для Вас буде запропонована краща ціна, а якість роботи залишить лише найкращі враження.


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: