09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Героїв Чорнобиля, 1б (навпроти 1 Піщана, 12)
(063) 791-66-07, (067) 271-05-06
дивитися на карті
 

Супутні товари для саду

Для того щоб зробити догляд за садом зручніший і ефективніший, знадобляться різні супутні товари, інструменти, засоби догляду та інше. Все це, Ви можете знайти відвідавши садовий центр «Едем-Флора» в м. Біла Церква. У нас вигідна ціна, яка дозволить купити все, що Вам потрібно.

Товари для догляду за рослинами

Товари для догляду за рослинами. Ця група включає в себе широкий спектр інструментів і пристосувань, що полегшують основні садові роботи і дозволяють піклуватися про рослини належним способом.

 
Добрива (Агрекол, Everris, Scotts)

Мінеральні добрива й підгодівлі, дозволять прискорити ріст рослин, підвищити врожай і збагатити грунт. Ми пропонуємо добрива спеціально підібрані для рослин певних типів.

 
Насіння (квітів, ягід, овочів, пряних трав)

У наявності насіння декоративних і плодоносних рослин. Методом селекції підбирається насіння, що забезпечує кращий ріст і високий урожай.

 
Засоби захисту рослин (Байер, Сингента)

Засоби захисту рослин, представлені у нас в м. Біла Церква, позбавлять сад від комах і мікроорганізмів, здатних завдати шкоди рослинам.

 
Садовий інвентар

Садовий інвентар - у цій категорії представлені інструменти для обробки грунту та догляду за рослинами і деревами. Якісний інвентар - дозволить спростити роботу.

 

В асортименті садового центру «Едем-Флора» представлені всі необхідні садові інструменти, засоби догляду та захисту за рослинами, які можуть знадобитися професіоналу. Відвідайте наш центр у м. Біла Церква та переконайтеся в якості товарів і в тому, що у нас, ціна значно нижча, ніж у багатьох конкурентів. Все що Ви хочете купити для догляду за садом, є в нашому асортименті товарів.


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: