09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Героїв Чорнобиля, 1б (навпроти 1 Піщана, 12)
(063) 791-66-07, (067) 271-05-06
дивитися на карті
 

Головна

Садово-ландшафтний центр

  • Пропонуємо широкий асортимент однорічних і багаторічних квітів, декоративні рослини, саджанці троянд, плодово-ягідних культур, добрив і засобів захисту рослин.
  • Є власні теплиці для вирощування однорічних і багаторічних квітів
  • Співпрацюємо з провідними європейськими та українськими розсадниками з посадкового матеріалу
  • Кваліфіковані фахівці у сфері ландшафтного дизайну, озеленення та інженерних систем (полив, дренаж, освітлення).Виконуємо повний комплекс ландшафтних послуг, починаючи з проектування і закінчуючи доглядом за садом
  • Наші фахівці в садовому центрі нададуть Вам інформацію про рослини та догляд за ними, допоможуть правильно вибрати посадковий матеріал і створять комфортні умови для приємної покупки.

Контактна інформація
ландшафтний відділ (067) 323-67-79, (067) 271-05-06, (063) 791-66-07 
проектно - технічний відділ (067) 997-54-47 
відділ продажів (093) 223-41-89, (096) 894-86-96


Ми пропонуємо:

 
Листяні дерева

Листяні дерева-одне з кращих прикрас для саду.Саме дерева можуть підживлювати людину енергією і життєвими силами, а значить, в кожному саду знайдеться місце для благородного листяного дерева, яке буде давати тінь і прикрашати пейзаж заміського будинку.
 
Листяні чагарники

Листяні чагарники відмінно підходять для декоративного прикраси саду.Швидкі темпи зростання, різноманітність форм і відтінків, надають рослинам даного класу широку популярність і зустріти їх можна в будь-якому саду.
     
Хвойні рослини

Хвойні рослини мають неповторною, природною природною красою, уособлюють силу природи і роблять сад схожим на справжній ліс.
 
Квіти

Розкішний квітник буде приголомшливо виглядати в будь-якому саду і на будь-якому дачній ділянці.Саме квіти перетворюють ландшафт вливаючи в нього фарби і запахи розбурхують уяву.
     
Багаторічні рослини

Багаторічні декоративні рослини шануються ландшафтними дизайнерами за свою невибагливість і мінімальні вимоги до догляду.Найбільш яскраві та цікаві декоративні рослини, Ви зможете знайти, відвідавши садовий центр «Едем-Флора» в м.Біла Церква.
 
Плодові рослини

Якщо Ви хочете щоб дачний ділянка не просто радував око, а приносив користь, тоді варто звернути уваги на плодові рослини, запропоновані садовим центром «Едем-Флора» в м.Біла Церква.
     
Рози

Роза-одне з найблагородніших рослин і жоден квітник і сад, не може обійтися без запашних прекрасних квітів.Садовий центр «Едем-Флора» готовий запропонувати своїм клієнтам у м.Біла Церква саджанці троянд, найвишуканіших сортів, придатних для декоративних цілей.
 
Камінь, крихта, кора

Особливе місце в ландшафтному дизайні займають засоби для декорування садових доріжок і відкритих ділянок землі.Для цих цілей використовуються тільки натуральні матеріали, що підкреслюють природну красу природи.
     
Супутні товари для саду

Для догляду того щоб зробити догляд за садом зручніше і ефективніше, знадобиться різні супутні товари, інструменти, засоби догляду та інше.Все це, Ви можете знайти відвідавши садовий центр «Едем-Флора» в м.Біла Церква.
 
Озеленення та послуги дизайнера

Для того щоб перетворити дачну ділянку і використовувати весь потенціал наявної у Вашому розпорядження землі, необхідно звернутися до допомоги професійного ландшафтного дизайнера.
     
Автоматична система поливу

Грамотний і своєчасний полив ділянки-запорука комфортного росту рослин.Спростити роботи зі зрошення ділянки, допоможуть сучасні системи автоматичного поливу.
 
Дренаж ділянки та поверхневе водовідведення

Зайва вогкість, як і пересихання грунту, можуть привести до погіршення росту дерев і рослин на ділянці, тому в першу чергу варто замовити дренажні роботи та облаштування системи поверхневого водовідведення.
     
Садове та святкове освітлення

Для того щоб сад виглядав дивовижно не тільки вдень але і вночі, ми рекомендуємо установку сучасного освітлювального обладнання та підсвічування.
 
Сервісне обслуговування

Системи поливу, водовідведення та освітлення, потребують сервісному обслуговуванні, що дозволяє уникнути аварій і поломок.

Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: