Головна


Якісна, правильно складена реклама, є ключем до успіху будь-якої компанії і якщо Ви зацікавлені у просуванні свого товару чи бренду, рекламне агентство Ізюм , розташоване в м. Біла церква , пропонує Вам свої професійні послуги.

Ми пропонуємо найширший спектр послуг, з виготовлення поліграфічної рекламної продукції, виготовлення сувенірів, фотоподарунків та підготовці креативної реклами.

Рекламне агентство Ізюм - це талановитий персонал, чиї ідеї дозволять Вам добитися максимального успіху, без наслідування конкурентам. Ми допоможемо Вам розробити фірмовий стиль компанії і візьмемо участь у підготовці ефективної рекламної акції в м. Біла Церква .

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, є запорукою того, що всі Ваші побажання будуть враховані і реалізовані в підготовленому у нас проекті.

Незалежно від того, який товар або послуги Ви пропонуєте, ми допоможемо вам добитися успіху, збільшити кількість Ваших постійних клієнтів і доходи від Вашого бізнесу. Рекламне агентство Ізюм у м. Біла Церква - це креативні ідеї здатні принести Вам прибуток і відмінну репутацію.

 

 


Ми пропонуємо:

 

 

 
                                                                                                                       
Поліграфія

     можемо підготувати візитки, флаєра, хенгери, запрошувальні, календарі та календарики, а також запропонувати виготовлення пластикових карт і багато іншого.
 
Зовнішня реклама, широкоформатний друк

     Зовнішня реклама - це прекрасна можливість недорого, швидко і ефективно донести до клієнтів необхідну інформацію.
     
Фотоподарунки, сувеніри

     Нанесення фото на чашку або нанесення фото на футболку, дозволить створити відмінний і пам'ятний подарунок для близької людини.
 
Брендування

     Саме нанесення вашого логотипу та рекламної інформації на самі звичайні речі, необхідні клієнту, послужить кращою рекламою і дозволить зробити бренд популярним, відомим і затребуваним.
     
Креативна реклама хорека

     одноразовий посуд у фірмовому стилі, вологі серветки, мило, звичайні серветки і багато інших дрібниць, корисних для ресторану, кафе чи бару
 
  


м. Біла Церква,
 вул. Нагірна, 3, поверх 3, офіс 33
(096) 580-03-73,
(063) 788-77-53
         

 

 

 

 

 

 

 


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: