Головна


Магазин дитячого одягу і взуття Капітошка працює з 2004 року, постійно покращуючи якість послуг і розширюючи асортимент пропонованих товарів, Ви не зможете знайти кращого місця, якщо потрібен магазин дитячого одягу. Біла Церква - сучасне місто, в якому магазин Капітошка зарекомендував себе як надійний постачальник різноманітного дитячого одягу і взуття провідних світових виробників.

 

В асортименті одяг для дітей будь-якого віку, у нас можна придбати набори для новонароджених, одягнути дитину для походу в садок або школу. У продажу є найкращі комплекти спортивного та повсякденного одягу від перевірених виробників. Наявність якісного товару - ось, що відрізняє наш магазин дитячого одягу. Біла Церква - місто, де наші послуги затребувані, і ми намагаємося виправдати довіру покупців.

 

 

 

 

Зручне розташування дозволяє швидко знайти магазин. Ми розташовані в торговому центрі, і знайти нас не складе труднощів. Обстановка магазину сподобається Вашій дитині та вибір товарів перетвориться на цікаве проведення часу. Відправившись гуляти з дитиною, обов'язково відвідайте Капітошку, мабуть, кращий магазин дитячого одягу в м. Біла Церква .

 

 


Колекція Весна-Літо 2016

 

 

 

 


Колекція Осінь-Зима 2015-2016

 

 


Колекція Осінь-Зима 2014-2015

 

 


Колекція Літо-Осінь 2014

 

 


  

 

Доступні ціни ще один плюс, який може запропонувати наш магазин дитячого одягу. Біла Церква - місто, де досить складно підібрати одночасно якісний і недорогий дитячий одяг і якщо Ви втомилися від пошуків, обов'язково загляньте до нас. Представлені товари відрізняються гарною якістю і підходять для покупців з різним бюджетом. У нас проводяться призові акції, встановлюються сезонні знижки й для багатьох покупців передбачені приємні і корисні подарунки.

  
 


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: