Головна

Ви підшукуєте затишне місце, де можна смачно повечеряти і провести приємний вечір, Вам необхідна банкетна зала для проведення корпоративу або весільної церемонії?

 Зверніть увагу на кафе що відкрилося в м. Біла Церква. Ми пропонуємо доступні ціни, затишний інтер'єр і різноманітне меню, що складається зі страв Української та європейської кухні.

Красиво обставлений банкетний зал на 40 осіб відмінно пристосований для проведення будь-яких урочистих заходів. Дизайнерське оформлення створює особливо затишну атмосферу, завдяки чому у нас Ви зможете відпочити і розслабитися. Вишукана кухня нашого кафе розрахована на справжніх гурманів, адже всі страви готуються кухарями екстра -класу. Кафе розташоване в центрі міста Біла Церква, а значить, Ви без зусиль зможете дістатися до нас в будь-який час.

Ми постаралися створити всі умови, для того, щоб наші клієнти були оточені увагою і турботою, щоб кожен вечір, проведений у нас, приніс Вам задоволення та можливість розслабитися. Відвідайте кафе у м. Біла Церква та переконайтеся самі у високій якості обслуговування, оцініть нашу кухню, інтер'єр і доступні ціни. Ми завжди раді бачити Вас, і можемо пообіцяти, що Ви захочете повернутися до нас ще не один раз.


Ми пропонуємо:

 
Банкетний зал

Банкетний зал кафе «Квартал» розташованого в м. Біла Церква, може стати відмінним місцем для проведення будь-якого урочистого заходу. Затишний інтер'єр, комфортні меблі і обстановка допоможуть Вам розслабитися і провести відмінний вечір влаштувавши свято для кожного з гостей.
 
Доставка їжі

Кухня нашого кафе пропонує Вам зручні послуги з доставки їжі в м. Біла Церква. До Ваших послуг професійні кухарі та оперативна служба доставки. Крім того, ми пропонуємо вигідні ціни прийнятні для кожного з наших клієнтів.
     
Дитячі свята

Влаштувати дитяче свято завжди дуже складно і допомога професіоналів Вам не завадить. У нашому кафе в м. Біла Церква, Ви зможете замовити проведення будь-якого дитячого свята. Ми запропонуємо відповідне нагоди меню, святкове оформлення та інші послуги які перетворять свято у справжню казку, влаштовану для вашого малюка.
 
м. Біла Церква
пл. Торгова, 8
( 0456) 34-13-64
( 097 ) 859-62-35
 

Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: