09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Шевченка, 120 (etud@ukr.net)
(097) 391-16-35, (066) 382-47-99
дивитися на карті

Головна

Ви вирішили побудувати власний будинок і шукайте будівельну компанію, якій можна довірити цю непросту роботу? Ми готові взяти на себе відповідальність і надати Вам найбільш якісні будівельні послуги. Ми маємо величезний досвід за плечима ПП « Лідер Буд Плюс», десятки найскладніших проектів, які були реалізовані точно в строк і залишили у замовника тільки позитивні емоції.

Співробітники нашої будівельної компанії - це професіонали своєї справи, кожен з яких знаходитися на своєму місці, і зацікавлений у якісному виконанні своїх обов'язків. Для роботи використовується сучасне обладнання, а будівництво ведеться за прогресивнимb європейськими технологіями. Саме тому, працюючи з нами, Ви зможете застрахувати себе від будь-яких несподіванок, розтрат бюджету та зриву термінів здачі об'єкта. Крім того, ми завжди тісно співпрацюємо із замовником, прислухаючись до його думки на всіх етапах будівництва.

Будівельна компанія ПП «Лідер Буд Плюс»  прагнеме максимально якісно виконувати свої обов'язки, адже думка наших клієнтів створює нашу репутацію. Ми запрошуємо Вас ознайомитися детальніше з нашими послугами та переконатися в тому, що кращого виконавця для вашого замовлення Вам не знайти.


Ми пропонуємо:

 
                 
Будівництво котеджів і будинків під ключ

Ми допоможемо підрахувати Ваші витрати, проконсультуємо Вас з усіх питань і запропонуємо якісне і прийнятне за ціною будівництво будинку або котеджу під ключ
 
Промислове будівництво

Працюючи багато років у даній сфері, ми можемо запропонувати Вам продумані рішення і найбільш вигідні в м. Біла Церква (Києві та Київській області) ціни реалізації наймасштабніших проектів.
     
Комплексний ремонт квартир, будинків, офісів

Для того щоб уникнути несподіванок, грамотно спланувати бюджет і провести ремонт швидко і якісно Ви можете звернутися в нашу компанію.
 
Ремонтно -будівельні роботи

Ви вирішили оновити фасад або Вам знадобилися ремонтні послуги для того щоб поліпшити функціональність і естетичний вигляд квартири або будинку ? Все це Ви можете замовити в нашій компанії в м. Біла Церква
     
Котли : монтаж, ремонт, сервіс

Якщо Ви замислюєтеся над установкою опалювального котла, але не можете підібрати підходящу модель обладнання і не знаєте, кому довірити установку, ми можемо надати Вам всю необхідну допомогу.
 
Проектні роботи

Грамотно складений проект дозволить не тільки реалізувати всі дизайнерські та архітектурні задумки, але і точно скласти кошторис витрат.
     
Дизайн (створення інтер'єру)

Фахівці нашої компанії в м. Біла Церква, готові розробити для Вас яскравий дизайн, в якому не буде шаблонних і стереотипних рішень, де будуть враховані всі Ваші побажання, що дозволяють створити будинок Вашої мрії.
 
Металопластикові вікна

Ви хочете засклити балкон або лоджію або Вам необхідні металопластикові конструкції для будь-яких інших цілей? В м. Біла Церква, Ви зможете замовити виготовлення подібних конструкцій в нашій компанії.

 


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: