Ласкаво просимо на сайт міста Біла Церква!
 

Що потрібно знати про дорослі самокати?

 

 

Что нужно знать о взрослых самокатах?

Как часто вы позволяете себе насладится прогулкой в парке? Конечно, это можно сделать в любой момент, когда у вас появляется свободное время и желание. Тогда вы можете устроить семейный день, и отправиться с детьми гулять на природу. Но что делать родителям, если дети решили покататься на своих велосипедах или самокатах? Не бегать же им всё время за ними? Хотя и такие способы догнать детей существуют. Тогда прогулка превращается не в наслаждение и время для расслабления, а погоню. Но мы предлагаем более альтернативный вариант, который подойдёт для всех, даже тех, кто не умеет кататься на велосипеде. О нём мы поговорим ниже. 

Какой самокат можно выбрать для взрослых?

Самокат – это быстрый и лёгкий способ для передвижения не только для детей, но и для взрослых. Он намного удобнее всем известного велосипеда, так как его можно провезти в метро, на поезде в другой город или страну, или в автобусе. Для этого достаточно его аккуратно сложить.

Самокаты для взрослых не подвязывают вас ко всем ненавистным пробкам на дорогах, поэтому вы сможете добираться до пункта предназначения без лишних препятствий намного быстрее. 

Но какой же самокат купить Киев можно для взрослых? На этот вопрос можно ответить, что в данном вопросе у вас есть большой выбор. К примеру:

  • Классический вариант – подойдёт для тех, кто хочет немного сэкономить и приложить немного физических усилий во время передвижения. Прекрасно подходит для спокойных прогулок;
  • Трюковый самокат – подойдёт для экстремалов, которые не прочь «по финтить», показать пару тройку трюков молодому поколению и обучить их этому;
  • Электрический самокат – самый быстрый и лёгкий способ передвижения по городу. Достаточно нажать на газ и не забывать про тормоз. 

Правильно выбираем самокат для взрослых

Если вы хотите выбрать для себя качественный самокат, мы советуем обращать внимание не только на:

  • материал из которого изготовлена рама;
  • регулировку руля;
  • амортизацию;
  • максимальный вес.

Как правило, этого мало. Обратите внимание на то, или это складная конструкция (для удобства при переноске), или нет, а также на вид тормозной системы в самокате. 

Где купить самокат в Киеве, и не пожалеть о качестве?

Если вы хотите приобрести самокат, тогда вам стоит зайти в интернет-магазин «Stylus». У нас вы найдете большой выбор детских и взрослых самокатов для разных целей. Кроме того, у каждого товара есть гарантия качества от производителя. Мы собственноручно проверяем каждый самокат перед отправкой на наличие дефектов и неисправностей, чтоб вы могли получить качественный продукт.

Обращайтесь в «Stylus», и ваша жизнь наполниться новыми яркими впечатлениями!

 

Інформація на українські мові

Що потрібно знати про дорослі самокати?

Як часто ви дозволяєте собі насолодитися прогулянкою у парку? Звичайно, це можна зробити будь-якої миті, коли у вас з'являється вільний час та бажання. Тоді ви можете влаштувати сімейний день і відправитися з дітьми гуляти на природу. Але що робити батькам, якщо діти вирішили покататися на велосипедах чи самокатах? Чи не бігати ж їм увесь час за ними? Хоча й такі способи наздогнати дітей є. Тоді прогулянка перетворюється на задоволення і час для розслаблення, а гонитву. Але ми пропонуємо альтернативний варіант, який підійде для всіх, навіть тих, хто не вміє кататися на велосипеді. Про нього ми поговоримо нижче.

Який самокат можна обрати для дорослих?

Самокат - це швидкий і легкий спосіб пересування не тільки для дітей, але і для дорослих. Він набагато зручніший за всіх відомого велосипеда, тому що його можна провезти в метро, ​​на поїзді в інше місто або країну, або в автобусі. Для цього досить його обережно скласти.

Самокати для дорослих не підв'язують вас до всіх ненависних пробок на дорогах, тому ви зможете дістатися до пункту призначення без зайвих перешкод набагато швидше.

Але який самокат купити Київ можна для дорослих? На це запитання можна відповісти, що у цьому питанні ви маєте великий вибір. Наприклад:

  • Класичний варіант – підійде для тих, хто хоче трохи заощадити та докласти трохи фізичних зусиль під час пересування. Чудово підходить для спокійних прогулянок;
  • Трюковий самокат - підійде для екстремалів, які не проти «по хитати», показати пару трійку трюків молодому поколінню та навчити їх цьому;
  • Електричний самокат - найшвидший і найлегший спосіб пересування містом. Досить натиснути на газ і не забувати про гальмо.

Правильно вибираємо самокат для дорослих

Якщо ви хочете вибрати собі якісний самокат, ми радимо звертати увагу не тільки на:

  • матеріал з якого виготовлена ​​рама;
  • регулювання керма;
  • амортизацію;
  • максимальна вага.

Як правило цього мало. Зверніть увагу на те, чи це складна конструкція (для зручності при перенесенні), чи ні, а також на вигляд гальмівної системи в самокаті.

Де купити самокат у Києві, та не пошкодувати про якість?

Якщо ви бажаєте придбати самокат, тоді вам варто зайти в інтернет-магазин «Stylus». У нас ви знайдете великий вибір дитячих та дорослих самокатів для різних цілей. Крім того, кожен товар має гарантію якості від виробника. Ми власноруч перевіряємо кожен самокат перед відправкою на наявність дефектів та несправностей, щоб ви могли отримати якісний продукт.

Звертайтеся до «Stylus», і ваше життя наповниться новими яскравими враженнями!