09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Ів.Кожедуба, 306
(0456) 33-73-57
(067) 792-22-11, (097) 370-04-70
дивитися на карті
 

Головна

 «НікТрансІмперіал» - транспортна компанія, яка вже не один рік успішно надає комплекс транспортних послуг як в Білій Церкві, так і по всій Україні:

 

Аренда спец. техніки: низькорамний трал, автокран, автовишка.

Вантажоперевезення до 30 тонн.

Оренда спецтехніки - це найвигідніший і оптимальний варіант її використання, якщо вашій компанії потрібна спецтехніка на короткий або тривалий період. Це не має значення. Важливо, знайти компанію, яка надає такі послуги якісно з гарантією безпеки!

 Такою є компанія «НікТрансІмперіал»!!!

+38(067) 79-222-11, +38(097) 37-00-470

тел / факс: 0456 33-73-57

 

Оренда автокрана - одна з найбільш популярних послуг. Автокрани компанії «НікТрансІмперіал» мають вантажопідйомність від 12,5 тонн до 28 тонн і довжину стріли від 14 метрів до 30 метрів. За допомогою автокрана у вас є можливість виконувати будівельно-монтажні роботи, навантажувальні і розвантажувальні роботи вагомих вантажів за допомогою декількох автокранів, розібрати і зібрати різні конструкції.

  

Оренда низькорамного трала вантажопідйомністю до 30 тонн. Використовуючи низькорамний трал ви можете перевезти: важку будівельну техніку, негабаритну гусеничну і колісну техніку, дорожньо-будівельну техніку, великогабаритну сільгосптехніку.

!!! Кваліфікований фахівець може призвести перевезення вантажу з урахуванням всіх побажань клієнта.

  

Оренда автовишки ВС-22м допоможе вам впоратися з такими завданнями як: обрізка дерев, монтаж вуличного освячення, фарбування високих будівель, реставрація старих будинків, установка і монтаж зовнішньої реклами, монтаж вишок радіопередач, встановлення та реконструкція зовнішнього обладнання (кондиціонери, камери відеоспостереження, антени ), утеплення будинків та багато іншого.

        

Вантажоперевезення до 30 тонн, а також перевезення бітуму, мазуту, гудрону. Наша компанія пропонує перевезення вантажів напівпричепом 96 м3 з усіма видами завантаження і відкритим напівпричепом 13,7м (євро).

 

Чому МИ:

 

☑ Чітко виконуємо умови договору;

 Дотримуємося обумовлених термінів

 Надаємо гнучку систему оплати послуг;

 Проводимо консультування клієнтів;

 Забезпечуємо замовника всією необхідною документацією;

 Виділяємо (за запитом клієнта) фахівця для роботи з обладнанням;

 Підходимо до кожного замовлення індивідуально;

 Чітко і швидко реагуємо на побажання і вимоги клієнтів.

Вся надана нами техніка постійно проходить детальне технічне обслуговування. Тому будьте спокійні - ми гарантуємо безпеку!

 

 


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: