09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Леваневського, 47/1
(0456) 30-95-80
(097) 277-75-75, (097) 208-45-33, (099) 407-93-78
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1
Example Frame

Головна

Мальовниче озеро в гранітному кар'єрі звуть "Коростишівський».

І тутешнє підприємство з обробки мармуру так називають.

Сосни і берези на високих обривах берегів озера, ріднять мальовничістю з карельськими озерами. Колір води в ясний день стає бірюзовим. Вертикальні берега озера з вираженим рельєфом наповнюють навколишній ефір чарівними повітряними образами.
Пишність ландшафту визначило вплив комбінату в галузі обробки мармуру, звідки і з'явився філія-гранітна майстерня Біла Церква. І виросла майстерня в сучасне підприємство.

Що хоче людина задумавши побудувати будинок, підприємство чи будь-яке інше будова корисне людям. Людина хоче краси, зручності, незвичайності - відмінностей від сусідів, щоб не було потрібно багато догляду.

Такі якості додані виробам з каменю, але каменя не простого, а красивих відтінків, структур, вкраплень і інших вишукувань властивих мармуру і граніту. 14 родовищ визначають палітру каменю з яким працює гранітна майстерня Біла церква.
Можливості майстерні з далекого 1982 незмірно зросла. Майстерність співробітників майстерні дає можливість створити повністю не тільки інтер'єр будинку, включаючи стіни, підлоги, сходи, поручні, стовпи і ін., Але і басейни, барбекю, нарешті вази і горщики для квітів. Тільки посуд не роблять, важкувата виходить.

Можна придбати готові вироби з граніту в Білій Церкві або з мармуру. Будівельні або оздоблювальні роботи можна замовити. Можна відреставрувати не нове виріб, відтворити первісний вигляд подряпати, зіпсованому натуральному каменю.

Майстри проконсультують Вас з питань, пов'язаних з областю каменеобробки, дадуть інструкції по догляду за мармуровими і гранітними поверхнями або як вибрати і купити мармур і граніт. Професіонали створюють вироби з граніту в Білій церкві маючи великий досвід тисяч реалізованих індивідуальних проектів. Фахівці компанії створювали і створюють красиві і дуже якісні вироби - як відображення скель в Коростишівському озері.

Мы предлагаем:

 
Каталог памятників

Ще багато століть тому людство намагалися увічнити память про минулих, встановлюючи камяні хрести з висіченими написами.
 
Ритуальний магазин

Користуватися ритуальними магазинами це не радісна подія. Адже коли з життя йде людина - це завжди горе.
     
Проектні роботи

Ми творчо підходимо до виготовлення гранітних памятників будь-якої складності, гранітні памятники нашого виробництва
 
3D проекти

Втрата близької людини - це завжди велике горе для рідних йому людей, яким так хочеться вшанувати память покійного і встановити гідне меморіальне надгробок.
     

Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: