09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Таращанська, 155а
(067) 989-17-55, (050) 224-21-74
центральний вхід базару
дивитися на карті
 
Slide 1Slide 1Slide 1
Example Frame

Головна

Памятники в Білій Церкві допомагають закарбувати память про близьких людей. Це - відмінна можливість висловити свою повагу, повагу і любов близьких людей, які залишили цей світ. При виборі матеріалу для надгробків більшість людей віддає перевагу натуральному каменю. З цього матеріалу буде чудово виглядати любий памятник. Біла Церква пропонує широкий асортимент таких виробів.

 

Такий надгробний памятник зможе прослужити довгі роки. Йому не страшні опади, перепади температур і сильні пориви вітру. Найпопулярнішими є мармурові та гранітні памятники, які відрізняються високою міцністю і вишуканим зовнішнім виглядом.

 

При виготовленні памятників з мармуру, граніту, на них наносяться фотографії, малюнки, епітафії. Вони можуть встановлюватися на могилах, які виконуються з такого ж каменю. Крім цього з цих матеріалів виготовляють бруковані майданчики, підставки для памятників, красиві облицювальні квітники, які допомагають облагородити могилу. Завдяки використанню натуральних каменів при облаштуванні могили вдається створити цілісний гармонійний ансамбль.

 

Мармурові памятники: основні переваги

Мармур - це благородний матеріал, який може прикрасити будь-яку могилу. Завдяки пластичності і тонкощі цього матеріалу, майстри можуть створити з мармуру найрізноманітніші форми. Професійні різьбярі можуть створити на мармурі різні написи, красиві візерунки, барельєфи.

Одним із основних переваг даного матеріалу є його довговічність. Такий надгробок, купити можна в спеціалізованих майстернях, може зберігати свій первозданний зовнішній вигляд десятки років. Дуже вишукано виглядають вироби, виконані з білого, кремового або рожевого мармуру. Однак найбільш практичним варіантом є надгробний памятник, виконаний із сірого або темного мармуру. Такий виріб допоможе передати всю глибину печалі і скорботи при догляді рідною людиною з нашого світу.

 

Гранітні памятники: основні переваги

Сьогодні не складає труднощів замовити памятник. Біла Церква пропонує великий асортимент таких виробів. При цьому багато людей віддають перевагу гранітним варіантам. Такі вироби відрізняються довговічністю, масивністю і високою надійністю. Граніт використовується в основному для створення класичних памятників. Він менш пластичний, ніж мармур і має зернисту структуру, тому не застосовується для створення вишуканих мистецьких монументів. Його головними відмітними особливостями є гідність і класична простота.

Багато людей вибирають такі вироби завдяки великій різноманітності відтінків, починаючи від чорного кольору, закінчуючи світло-рожевим. Такий памятник може простояти на могилі понад 500 років. Він не схильний до впливу вологи, сонячних променів і перепадів температур. При цьому ціна такого памятника досить доступна.

 

Професійний підхід

Наша професійна майстерня з виготовлення памятників в Білій Церкві, ціна на вироби з каменю в якій абсолютно прийнятна, пропонує колосальний вибір виробів, здатних прикрасити будь-яку могилу. У нашій майстерні ви можете купити класичні памятники або замовити виготовлення надгробків за індивідуальним ескізом. Ми гарантуємо високу якість і оперативність виконання всіх замовлень.


Ключові слова: