09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Павлюченко, 29а
(0456) 33-99-46
(050) 662-37-29, (050) 696-93-47
дивитися на карті
 

Головна

Підприємство «Овва» було створено в квітні 1994 року.

 

Ми починали з невеликої ділянки по ремонту дизельно-паливної апаратури, а зараз маємо в своєму розпорядженні виробничі площі, оснащені сучасними верстатами і обладнанням. Протягом 15 років ми проводимо капітальний ремонт двигунів, їх вузлів і агрегатів. Наші фахівці мають високий рівень кваліфікації, що дозволяє проводити ремонт високотехнологічних сучасних двигунів, а також відновлення та ремонт базових деталей двигуна-блоку, колінчастого вала і т.д.

    

Контроль якості проводиться висококваліфікованими фахівцями на всіх етапах ремонту двигуна, починаючи з вхідного контролю використовуваних запчастин.


З самого початку існування нашого підприємства, ми дотримуємося головного принципу нашої діяльності - це максимальна якість, мінімальні терміни виконання, розумні ціни.

Приймаються побажання щодо термінів виконання замовлень, комплектації двигуна, його комплектуючих, частковості ремонту, продовження гарантії (на певних умовах). У разі виникнення технічних питань після капітального ремонту, в гарантійний період, розглядаємо претензію, протягом 24 годин, з виїздом до замовника.

    

Одне з наших досягнень те, що більше 80% наших клієнтів є постійними - вже багато років. Ми працюємо як з юридичними, так і з фізичними особами. Оплата за ремонт будь-яка (готівкова, безготівкова).

 

Підприємство з багаторічним досвідом роботи - це гарантія надійності, вміння вижити в будь-якій ситуації, де нововведення поєднуються з традиціями, і, перш за все - це турбота про інтереси ЗАМОВНИКА!

 


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: