09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Григорія Ковбасюка, 15
(067) 238-93-27
дивитися на карті
 
Ми пропонуємо: Бухгалтерські послуги


Головна

       

                          Аудиторська фірма «Рось-Аудит»

Фірма заснована в 1994 році сертифікованим аудитором Вовченко Людмилою Анатоліївною. Ліцензія №000401 від 15.11.1994 року, Свідоцтво про внесення до Реєстру суб'єктів аудиторської діяльності №0401 від 26 січня 2001 року. Фірма має власне офісне приміщення.

Фірма почала свою діяльність з аудиторського і консалтингового обслуговування підприємств міста Біла Церква і була однією з перших аудиторських фірм в Київській області.

Сьогодні на постійному аудиторському обслуговуванні перебуває понад 40 підприємств. На постійному інформаційно-консультаційному обслуговуванні знаходиться понад 100 підприємств, фізичних осіб-підприємців, які перебувають на різних системах оподаткування.

Співробітники фірми - висококваліфіковані фахівці, сертифіковані професіонали, які постійно підвищують свою кваліфікацію і освоюють суміжні напрямки діяльності. Три співробітника фірми мають сертифікати аудитора України, чотири співробітники мають сертифікати міжнародного бухгалтера-практика рівня CAP за програмою CIPA, три співробітника мають свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів.

Крім навчання своїх працівників, фірма організовує навчання головних бухгалтерів підприємств за міжнародними стандартами бухгалтерського обліку для міжнародної сертифікації бухгалтерів на звання міжнародний - бухгалтер-практик - САР. Навчання охоплює три блоки: бухгалтерський облік, управлінський облік та податки і право.

        

                                   Наші послуги:

-потреба власника отримувати об'єктивну інформацію про стан свого капіталу і розвитку свого бізнесу.

-потреба користувачів фінансової звітності - акціонерів, керівників, потенційних інвесторів, держави - в повній і достовірній інформації, щодо фінансових показників діяльності підприємства.

-потреба керівництва підприємства в повній та об'єктивній інформації для прийняття адекватних управлінських рішень.

-необхідність в незалежному контролі на всіх етапах фінансово-господарської діяльності підприємства в зв'язку з притаманними їм ризиками.

-перехід бухгалтерського обліку на міжнародні стандарти за допомогою висококваліфікованих сертифікованих фахівців.

Надзвичайна складність податкового законодавства, велика кількість і швидкість змін, які в нього вносяться, викликають потребу в здійсненні незалежного професійного контролю за дотриманням податкового законодавства.

Податкове планування та оптимізація податків - необхідна умова успішного бізнесу.

Наявність професійного висококваліфікованого і компетентного консультанта підвищує ефективність на всіх ділянках фінансово-господарської діяльності.

Професійне оскарження податкових рішень, які приймаються за результатами перевірок, рятує підприємство від значних фінансових втрат.

Участь працівників підприємства в колективних консультаціях і семінарах підвищує їх професійний рівень.

       

Принципи діяльності:

● незалежність;

● професіоналізм;

● відповідальність;

● порядність;

● об'єктивність;

● конфіденційність.

 

Основні пріоритети:

● індивідуальний підхід;

● оптимізація витрат клієнта;

● орієнтація на рішення поставлених завдань.


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: