09100, Україна, Київська область,
м. Біла Церква вул. Пролетарська, 13а
(067) 396-60-99
дивитися на карті
Ми пропонуємо: Фізична охорона


Головна

Безпека - неодмінна умова розвитку будь-якого бізнесу, і мова йде не тільки про безпеку самого підприємства та його майна, а й про особисте життя його працівників, особливо керівників і власників бізнесу.

 

 

Охоронна фірма СТ "БЦ БАРС" працює на ринку охоронних послуг м.Біла Церква з 2002р на підставі ліцензії виданої МВС України.

Основу діяльності СТ "БЦ БАРС складає надання послуг з охорони приміщень (охорона офісів, складів, аптек, магазинів, заводів, фабрик, сільгосп підприємств) , забезпеченню збереження майна та безпеки персоналу .

Виконуючи свою роботу "БЦ БАРС" гарантує забезпечення збереження активів підприємства, життя і здоров'я персоналу , забезпечення порядку на охоронюваному об'єкті та поблизу нього.

 

Охоронці фірми проходять проффесіонное вчення в науковому центрі і отримують кваліфікацію охоронець фірми 1 - го розряду.

Всі працівники проходять спецперевірку на судимість і надають довідку нарколога -психічних відхилень, що не стоять на обліку в наркодиспансері.

Працівники одягнені у форму чорного кольору з логотипами охоронної фірми і нашивкою «Охорона »
Сельськохозяйство охороняється методом патрулювання.

На банках і ювелірних магазинах охоронюваних об'єктах люди одягнені в бронежилети, при собі мають плевматіческій пістолет, газовий балончик.

Кожен об'єкт оснащений кнопкою тривожного виклику.

 

"БЦ БАРС" - Надійно! Вигідно! Престижно!


Підприємство розміщено в рубриках:
Ключові слова: